998 KRONIKA STRAŻACKA

92

Plama na drodze

TRZEBNICA. 26 listopada na ul. Wrocławskiej znajdowały się trzy plamy oleju, które stwarzały zagrożenie dla ruchu samochodowego. Na miejsce wezwano straż pożarną, która zneutralizowała plamy przy użyciu sorbentu.

Zadymienie

OBORNIKI ŚLĄSKIE. 26 listopada na ul. Wyszyńskiego miało miejsce duże zadymienie w pomieszczeniu budynku. Po przybyciu na miejsce strażacy zauważyli, że pali się izolacja cieplna. Pożar nie był groźny ale dymu było dużo. Na koniec strażacy przewietrzyli pomieszczenie.

Drzewo na drodze

TRZEBNICA. 28 listopada na ul. Polnej na drogę przewróciło się drzewo. Strażacy po przybyciu na miejsce pocięli drzewo i usunęli je na pobocze.

Wjechał do rowu

RAKÓW. 29 listopada kierujący samochodem osobowym marki opel corsa stracił panowanie nad samochodem i wjechał do rowu. Kierowcy na szczęście nic się nie stało, mężczyzna sam opuścił samochód i nie trzeba było wzywać na miejsce karetki pogotowia.

Dzieci się źle poczuły

SKOROSZÓW. 30 listopada wezwano strażaków ponieważ nie było wiadomo czy w kotłowni budynku jednorodzinnego nie ma czasem w powietrzu tlenku węgla. Właściciel mieszkania wystraszył się ponieważ dzieci w pewnym momencie się źle poczuły. Strażacy po przybyciu na miejsce sprawdzili w powietrzu poziom tlenku węgla. Miernik nie wykazał jego obecności ale strażacy mimo wszystko przewietrzyli pomieszczenie.

Poszukiwania mężczyzny

BLIZOCIN. 30 listopada strażacy zostali wezwani do pomocy w celu odnalezienia mężczyzny, który wyszedł prawdopodobnie w celu popełnienia samobójstwa. Mężczyzny nie udało się odnaleźć i poszukiwania na noc przerwano.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here