NOWa? Co o gazecie mówią mieszkańcy?

40

– Ja rzadko czytam NOWą, bo jest za droga. Ale lubię sobie czasem poczytać, czy to w sklepie, czy u znajomych, by zdobyć takie różne wiadomości – powiedziała pani Helena.

 

– Ja bardzo lubię czytać NOWą. I to dosłownie wszystko, od początku do końca – powiedziała Gosia.

 

– Bardzo dobrze, że taka gazeta jest. Dzięki niej, można się dowiedzieć co się dzieje w naszej gminie. Można pooglądać sobie różne zdjęcia. Można zgłosić jakiś problem. Uważam, że gazeta jest bardzo potrzebna – powiedziała pani Wanda.

 

– Myślę, że dobrze, że jesteście, choć jesteście „za kimś”. Ale generalnie wszystkie gazety lokalne są „za kimś”. Jedni za tym, drudzy za tamtym – powiedziała nam trzebniczanka.

 

– Ja najbardziej lubię w waszej gazecie czytać o sprawach kryminalnych. One są bardzo ciekawe – powiedziała Agnieszka.

(wszyscy nasi rozmówcy zgodzili się podać tylko imię – przyp. red.)

 

Robert Borczyk, wójt gminy Zawonia

Życzę wytrwałości na rynku oraz obiektywnego spojrzenia na to co się dzieje wokół. Życzę, abyście w przyszłości mogli skupiać się bardziej na sprawach pojmowanych przez ogół jako bardziej pozytywne, a mniej na tych, które co prawda się lepiej sprzedają, ale są bardziej negatywne. Życzę więc obiektywizmu i bardziej wyrozumiałego spojrzenia na samorząd.

 

Igor Bandrowicz, burmistrz gminy Prusice

Taki tygodnik jak NOWa jest bardzo powszechny, ale też bardzo potrzebny. Uważam, że dobrze, że jesteście, ponieważ dzięki wam każdy dostaje informacje na temat tego co się dzieje w naszych gminach. Myślę, że robicie dobrą robotę. Jestem waszym czytelnikiem od 10 lat i muszę powiedzieć, że bardzo dobrze mi się z wami współpracuje.

 

Jakub Bronowicki, wójt gminy Wisznia Mała

Jeśli gazeta obchodzi 20 – lecie swojego istnienia, to jest to już piękny wiek. Można powiedzieć, że gazeta przeszła już swoje dzieciństwo, burzliwą młodość i weszła teraz już w dorosłość. Uważam, że to bardzo dobrze świadczy o gazecie, że potrafiła nie tylko zdobyć sobie czytelnika, ale także go przy sobie zatrzymać. I tego chciałbym pogratulować i życzyć kolejnych sukcesów.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here