Henryk Cymerman przewodniczącym Rady Miejskiej Obornik Śl.

549

cymewrman-głowaczewskdobreWcześniej Roman Głowaczewski złożył rezygnację z funkcji, motywując konfliktem jej pełnienia z pracą zawodową – obecnie pracuje w Gliwicach, w związku z czym jego czas na działalność społeczną jest ograniczony. Brakuje go zwłaszcza na zajęcia związane z organizowaniem pracy rady oraz jej prezydium, a także z reprezentowaniem rady.

Nowy przewodniczący pracuje jako nauczyciel w Powiatowym Zespole Szkół w Obornikach Śląskich. Radnym jest pierwszą kadencję.

3 KOMENTARZY

  1. Ludzie! To było do przewidzenia. Cymerman wygryzł Głowaczewskiego a jego następnym celem będzie wygryzienie Błażewskiego. To jeden wielki skok na kasę, nic innego. Nie można liczyć na jakiekolwiek zmiany to tylko krok ku przejęciu stanowiska burmistrza i zapewnieniu sobie kolejnego kilkutysięcznego dodatku do wojskowej emerytury i pensji ze szkolnictwa. Głowaczewski po pracy w drogownictwie i na kolei (gdzie był zupełnie bezproduktywny) załatwił sobie ciepłą posadkę w branży energetycznej. Cwaniactwo i kolesiostwo w czystej postaci.

  2. …obecnie pracuje w Gliwicach, w związku z czym jego czas na działalność społeczną jest ograniczony.
    Ładna to działalność społeczna za ….. zł miesięcznie?. Dobre sobie, Przewodniczący bardzo się przepracowywał.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here