W niedzielę tańczyli dla Dorotki

130

O Dorotce powiedziała jedna z moich klientek, która jest znajomą rodziny dziewczynki. Bardzo zależało jej na tym, by zorganizować imprezę, która wspomoże dziewczynkę w leczeniu. Od roku prowadzę zajęcia z zumby w Trzebnicy i nosiłam się z zamiarem zorganizowania tutaj większej imprezy. Nadarzyła się okazja, by dodatkowo zadziałać w szczytnym celu – powiedziała Karolina, jednak z instruktorek prowadząca taneczny maraton.

Impreza odbyła się w niedzielne popołudnie w hali ZAPO. – Organizatorzy za udostępnienie sali nie wzięli od nas ani złotówki, za to mogliśmy liczyć na wsparcie sponsorów. Wspomogła nas Fundacja „Golden Tulip”: wydrukowała plakaty, zakupiła wodę mineralną rozdawaną uczestniczkom, ponadto zorganizowała scenę, gdzie tańczyli instruktorzy – powiedziała Małgorzata Majcher-Trylińska, organizatorka maratonu.

Szacuje się, że w tym wydarzeniu wzięło udział ok 80 osób, które przez ponad dwie godziny tańczyły w rytm tanecznej muzyki. Całkowity dochód z imprezy przeznaczony został na leczenie Dorotki, podopiecznej fundacji na rzecz dzieci walczących z chorobą nowotworową. Cena biletu-cegiełki wyniosła 20 zł, oprócz każdy z uczestników mógł wrzucić dowolną kwotę do specjalnej puszki. W przerwie maratonu spośród uczestników odbywało się losowanie nagród podarowanych przez sponsorów, a także licytacja podarowanych przez nich przedmiotów.

Dorotka jest pod podopieczną Fundacji na Rzecz Dzieci z Chorobą Nowotworową „Wyspy Szczęśliwe” z Krakowa. Wszyscy, którzy chcieliby jej pomóc w walce w ciężka chorobą nowotworową, mogą wpłacać datki na nr konta:

PKO BP IO Kraków 83 1020 2892 0000 5302 0150 8522 z dopiskiem Dorota Botkowska.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here