Finał Dolnośląski Warcabów Stupolowych za nami

109

Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody honorowe – puchary, dyplomy, medale – wręczane przez burmistrza Gminy Żarów – Leszka Michalaka, zastępcę Przewodniczącego Dolnośląskiego Zrzeszenia LZS we Wrocławiu Leszka Noworóla. W zawodach wystartowało 133 zawodników i zawodniczek z całego Dolnego Śląska wyłonionych w eliminacjach regionalnych.

 

Wyniki końcowe finału:

 

Orliczki

 

1.Katarzyna Pisarska, gm. Wrocław 16 pkt.

2.Malwina Bajkowska, gm. Wrocław 15 pkt.

3.Wiktoria Śliwińska, UKS Pitagoras Pęgów 14 pkt.

4.Małgorzata Lichwa, UKS Pitagoras Pęgów 13 pkt.

 

Udział brało 16 zawodniczek

 

Orlicy

 

1.Marek Barabasz, gm. Żarów 16 pkt.

2.Michał Węgrzyn, gm. Wrocław 15 pkt.

3.Bartosz Teretelko, gm. Lubin 14 pkt.

4.Szymon Paczkowski, gm. Lubin 13 pkt.

5.Kamil Mazij, UKS Pitagoras Pęgów 12 pkt.

6.Jan Górecki, UKS Pitagoras Pęgów 11 pkt.

7.Mateusz Pasternak, gm. Lubin 10 pkt.

8.Maciej Flasza, UKS Pitagoras Pęgów 9 pkt.

 

Udział brało 16 zawodników

 

Młodziczki

 

1.Kamila Misiotek, gm. Wrocław 16 pkt.

2.Jagoda Żmóda, UKS Pitagoras Pęgów 15 pkt.

3.Amelia Bagińska, UKS Pitagoras Pęgów 14 pkt.

 

Udział brało 15 zawodniczek

 

Młodzicy

 

1.Paweł Hanuszewicz, gm. Wrocław 16 pkt.

2.Eryk Prystarz, UKS Pitagoras Pęgów 15 pkt.

3.Jakub Zawada, gm. Kamienna Góra 14 pkt.

 

Udział brało 14 zawodników

 

Juniorki Młodsze

 

1.Jagoda Bajkowska, gm. Wrocław 16 pkt.

2.Apolonia Mięzik, UKS Pitagoras Pęgów 15 pkt.

3.Natalia Góralska, UKS Pitagoras Pęgów 14 pkt.

4.Aleksandra Mazij, UKS Pitagoras Pęgów 13 pkt.

 

Udział brało 14 zawodniczek

 

Juniorzy Młodsi

 

1.Filip Puc, UKS Pitagoras Pęgów 16 pkt.

2.Adam Biadasiewicz, gm. Wrocław 15 pkt.

3.Jakub Ostropolski, gm. Chojnów 14 pkt.

 

Udział brało 15 zawodników

 

Juniorki Starsze

 

1.Katarzyna Szymankiewicz, UKS Pitagoras Pęgów 16 pkt.

2.Karolina Gomółkiewicz, gm. Świdnica 15 pkt.

3.Martyna Banaś, gm. Świdnica 14 pkt.

 

Udział brało 6 zawodniczek

 

Juniorzy Starsi

 

1.Krzysztof Wesołowski, gm. Lwówek Śl. 16 pkt.

2.Oliwier Salaman, UKS Pitagoras Pęgów 15 pkt.

3.Sylwester Piątek, gm. Świdnica 14 pkt.

 

Udział brało 8 zawodników

 

Seniorzy

 

1.Ryszard Sawczyk, gm. Środa Śląska 16 pkt.

2.Marek Grymin gm. Wrocław 15 pkt

3.Paweł Kwocz, UKS Pitagoras Pęgów 11 pkt

 

Udział brało 15 zawodników

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here