Zaproszenie na zjazd firm rodzinnych

58

Udział w konferencji „u-Rodziny 2013” daje niepowtarzalną szansę na poznanie innych firm rodzinnych i wymianę doświadczeń, poszerzenie wiedzy o problemach biznesu rodzinnego i sposobach radzenia sobie z nimi, nawiązanie niezapomnianych relacji i kontaktów biznesowych, spotkanie interesujących ludzi, wyznających podobne wartości – zapewnia prezes stowarzyszenia IFR prof. Andrzej Blikle, właściciele znanej firmy cukierniczej.

W programie między innymi: panele eksperckie „Jak dać dobrą pracę?”, „Sukcesja w polskich firmach rodzinnych”, „Nic za darmo – cena dziedzictwa”, „Firmy rodzinne jako pracodawca w kryzysie”, wykład prof. Jana Miodka pt. „Rodzinne i biznesowe zwyczaje językowe”.

Wbrew powszechnie panującej opinii, firmy rodzinne osiągają lepsze wyniki niż firmy nierodzinne ze względu na posiadanie specyficznych, związanych z ich rodzinnym charakterem zasobów w postaci zaangażowania i relacji pomiędzy członkami rodziny. Charakteryzują się szybkością podejmowanych decyzji i są bardziej elastyczne – mówi Joanna Stefańska z IFR.

Informacje na temat rejestracji na na zjazd można znaleźć na stronie: www.firmyrodzinne.pl

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here