Dwa zwycięstwa obornickich szczypiornistów w jednym tygodniu

170

Mecz z Orlikiem Brzeg, który odbywał się w środowe popołudnie mógł się podobać kibicom. Obornicki zespół rozpoczął od mocnego akcentu i szybko objął prowadzenie, kontrolując grę systematycznie powiększał przewagę. Jak zwykle dobrze na boisku spisywał się Artur Szabat (11), a wtórował mu Kamil Ramiączek (9), który raz po raz bombardował bramkę Orlika

Mecz do przerwy zakończył się wynikiem 17:12. Po przerwie kibice nadal oglądali dobrze zorganizowaną obronę oborniczan wspieraną na zmianę przez dobrze dysponowanych bramkarzy Sebastiana Morgę, Maksymiliana Madalińskiego i Dawida Kalinowskiego. Rozsądna gra Boru pozwoliła na koniec meczu wypracować przewagę jedenastu bramek, a mecz zakończył się wynikiem 32:21.

SPR Bor Oborniki Śląskie vs SKS Orlik Brzeg 32:21

SPR Bór Oborniki Śląskie zagrał w składzie: Adam Bagiński (1), Łukasz Bazylewicz (2), Konrad Burchacki (3), Dawid Kalinowski, Aleksander Kasiniak, Adam Katan, Maciek Kowalski, Łukasz Kurzydło, Maksymilian Madaliński, Dawid Matula (3), Jakub Morga, Sebastian Morga, Kamil Ramiączek (9), Eryk Sawicki (3), Sergiusz Stefanowski, Artur Szabat (11),

Trener: Artur Szabat

SPR Bor Oborniki Śląskie vs. UKS Lider Swarzędz 38:31

Sobotni mecz z beniaminkiem oborniccy szczypiorniści zaczęli nerwowo, ale już od 9 minuty spotkania wyszli na prowadzenie na 5:4 i już do końca spotkania utrzymywali przewagę. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 19:14 dla SPR-u. W drugiej połowie oborniczanie kontrolowali grę od początku do końca i cały mecz zakończył się wynikiem 38:31.

Serdecznie dziękujemy naszym kibicom, którzy tak licznie przybyli na naszą halę bez nich nasza gra nie miał by sensu  Szczególne podziękowania i słowa uznania  dla grupy sympatyków, która organizuje cały doping. Liczymy na to, że reszta kibiców włączy się w aktywny doping i organizowane akcje na trybunach – mówi po meczu jeden z zawodników SPR- u.