I ty możesz przebiec Bieg Sylwestrowy! Wystarczy, że zaczniesz treningi

51

Każdy może przebiec trasę Biegu Sylwestrowego, oczywiście jeżeli zacznie odpowiednio się do tego przygotowywać. Od kilku tygodni ruszyły przygotowania biegaczy – amatorów, którzy dopiero będą próbować swoich sił w trzebnickim biegu. Trwa akcja „I ty możesz przebiec Bieg Sylwestrowy”.

Dwa razy w tygodniu: we wtorki i czwartki o godzinie 19.30 biegacze spotykają się koło punktu Lotto przy ul. św. Jadwigi w Trzebnicy, natomiast w niedzielę o godzinie 10.45 przy ul. Leśnej, niedaleko wejścia do hotelu „Trzebnica”. Kilkunastoosobowa grupa trenuje pod okiem fachowców, którzy dbają o przygotowanie trasy na treningach oraz pomagają w pokonywaniu wyznaczonych kilometrów. Wszystko po to, by bez większych trudności pokonać trasę Biegu Sylwestrowego.

Akcję rozpoczęliśmy w zeszłym roku. Cześć z biegaczy, którzy wówczas przygotowywali się z nami do Biegu Sylwestrowego już teraz sama przygotowuje się do kolejnego startu. Aktualnie prowadzimy kilkunastoosobową grupę. Zachęcamy tych, którzy próbują swoich sił w bieganiu do wspólnego przygotowywania się do Biegu Sylwestrowego – powiedział nam Paweł Wolski.

Każdy uczestnik otrzyma pamiątkową koszulkę. Pierwsze zajęcia ruszyły w połowie października, ale jeszcze można dołączyć do grupy biegaczy. Akcję organizuje TSS oraz TCKiS.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here