Radni obniżyli pensję burmistrzowi Obornik Śl. – Błażewski nie czekając na głosowanie opuścił salę

149

blazewski 1

Decyzję tę radni uzasadniają m.in. „trudną sytuacją finansową,w jakiej znalazła się nasza gmina w wyniku zaniedbań, do jakich doszło w Urzędzie Miejskim w Obornikach Śląskich, a za które, bezpośrednią odpowiedzialność, na mocy obowiązujących przepisów, ponosi burmistrz gminy.”

Burmistrz, po wysłuchaniu projektu uchwały, wygłosił swoje stanowisko i – nie czekając na głosowanie – opuścił obrady.
Więcej o powodach obniżki pensji, o tym co mówił burmistrz i jak komentowali to radni oraz o wielu  innych sprawach podejmowanych na sesji we wtorek, będzie można przeczytać, w najbliższym wydaniu NOWej gazety trzebnickiej.

3 KOMENTARZY

  1. 9.5 tys. za burmistrzowanie w takiej pipidówce????? A za co tyle, żeby jeszcze gośc miał sukcesy, no ale jak czytam to coś było nie tak. Dać mu 4000 PLN brutto, a jak mu nie odpowiada to wypad do mycia szyb w autach

  2. Radnemu Cymermanowi wyraźnie marzy się już tylko stanowisko burmistrza. Osiągnął już wiele, dobra wojskowa emerytrura, pobory z pracy w szkolnictwie, dieta radnego. Brakuje tylko wisienki na trocie w postaci stanowiska burmistrza i kolejnej kilkutysięcznej wypłaty. Zobaczymy do czego się jeszcze posunie.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here