Czy w Obornikach Śl. powstanie nowy market?

1431

Z informacji do jakich dotarliśmy wynika, że tuż obok ZWC Miś, pomiędzy ul. Piłsudskiego a Ofiar Katynia, w miejscu gdzie znajdują się obecnie magazyny, ma powstać market Lidl. Jak się jednak okazuje, wcale nie jest łatwo potwierdzić czy rzeczywiście tak będzie.

Bardzo niechętnie sprawę komentuje sam „Miś”. Po kilkudziesięciu telefonach, udało się nam jedynie dowiedzieć, że faktycznie, fragment działki został sprzedany „firmie inwestycyjnej”. – Nie mogę podać więcej szczegółów, również tego, jakiej wielkości działkę sprzedano i z jakim przeznaczeniem, ponieważ umowa jest chroniona klauzulą poufności – powiedział nam pracownik działu PR.

Również Lidia Osławska, naczelnik wydziału architektury i budownictwa w Starostwie Powiatowym nie może potwierdzić, czy faktycznie we wskazanym miejscu powstanie market. – Nie wpłynęły do wydziału żadne dokumenty, które mogłyby wskazywać na to, że w Obornikach Śl., tuż przy fabryce miałby powstać market, ani że jest on planowany – zapewniła naczelnik.

Na chwilę przed zamknięciem wydania otrzymaliśmy informację z biura prasowego sieci Lidl:

„W nawiązaniu do Państwa pytania, chcielibyśmy poinformować, iż zgodnie z przyjętą strategią ekspansji firmy Lidl, planujemy dalszy rozwój sieci sklepów na terenie całego kraju. W chwili obecnej nie realizujemy jednak inwestycji w Obornikach Śląskich” – brzmiał komunikat Działu PR Lidl Polska

 

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here