Za nami Ogólnopolska Zbiórka Żywności

577

W  tej akcji wzięły udział wolontariuszki z Gimnazjum im. Macieja Rataja w Żmigrodzie. Po raz kolejny raz udowodniły, że nawyk pomagania potrzebującym jest im bliski. Wolontariuszki, które z entuzjazmem i uśmiechem zachęcały Żmigrodzian do pomocy innym, mogliście spotkać w Dino i Biedronce.

Artykuły spożywcze zebrane w czasie zbiórki żywności  pod hasłem „Podziel się Posiłkiem” zostały przekazane do dyspozycji instytucji społecznej, która na naszym terenie  na co dzień zajmuje się dożywianiem dzieci. Akcja jak co roku organizowana była przez Federację Polskich Banków Żywności przy współpracy z Danone.

Wszystkim wolontariuszom należą się podziękowania za dobre serce i podzielenie się własnym czasem. W zbiórce uczestniczyli:  Joanna Ulidowska, Martyna Marzec, Karolina Poślednik, Paulina Solarczyk, Weronika Bondzior, Milena Cizio, Daria Gorąca, Agata Jobczyk, Katarzyna Denes, Sandra Świerszcz, Żakiln Nogalska, Magda Nowak, Klaudia Kołodyńska, Natalia Serewiś, Wiktoria Kabzińska, Kasia Kupis, Ola Kamińska, Natalia Zakrzewska, Maja Nogalska, Marcelina Pirzecka, Sandra Żur, Klaudia Adamiszyn, Kasia Błaszak.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here