Dolpasz przegrał „wygrany mecz”

454

To wyjazdowe spotkanie zakończyło się wynikiem 1:4. Trener skokowian, Krzysztof Tabak uważa, że jego podopieczni mogli wygrać to spotkanie bez większych problemów. – Przegraliśmy „wygrany” mecz. W pierwszej połowie byliśmy drużyna dominująca na boisku. Stwarzaliśmy sobie wiele dogodnych sytuacji do zdobycia bramek. Wykorzystaliśmy tylko jedną, a pozostałe, niewykorzystane sytuacje zemściły się na nas w drugiej połowie, w której straciliśmy aż 4 bramki. Mam wrażenie, że zbyt wcześnie chcieliśmy dopisać sobie 3 punkty. Mimo rozmowy w przerwie z piłkarzami o tym, że musimy być skoncentrowani, do końca spotkania nie udało nam się  utrzymać korzystnego wyniku. Mam nadzieję, że wyciągniemy wnioski z tej porażki i zaczniemy w końcu zachowywać się na boisku jak przystało – powiedział po meczu szkoleniowiec Dolpaszu Skokowa.