Polonia została bez trenera

507

Piłkarze Polonii przed ważnym sprawdzianem Przejęliśmy inicjatywę już 15 minut po rozpoczęciu spotkania i do przerwy mieliśmy pięć sytuacji bramkowych, a po przerwie kolejnych sześć. W pierwszej połowie świetnych sytuacji nie wykorzystali: Kołodziej, Bergier i Miazgowski; przeciwnicy skutecznie blokowali naszych chłopaków. W końcówce pierwszej połowy sędzia podyktował dla nas rzut rożny. Suchecki przejął piłkę główką i minimalnie chybił, piłka przeleciała nad poprzeczką. Także świetną okazję do prowadzenia zmarnował Zalewski, bowiem po rzucie wolnym posłał futbolówkę prosto w okienko bramkarza, a ten jednak wybronił. Od początku nie mamy szczęścia w tym sezonie do stoperów, bowiem w 80 minucie gospodarze objęli prowadzenie. Po rzucie wolnym strzałem z główki, z bliskiej odległości celnością popisał się zawodnik Bielawianki. Nie mieliśmy szans wybronić tej akcji – skomentował Władysław Tronina.

Po kolejnej przegranej trzebnicki zespół zajmuje 17. miejsce w tabeli.

Skład zespołu: Karol Buchla, Kamil Krzanowski, Dariusz Zalewski, Krzysztof Suchecki, Piotr Reczka, Rafał Miazgowski, Sławomir Kołodziej (od 61 min. Piotr Chodkiewicz), Radosław Bella, Krystian Jajko, Adrian Bergier, Jakub Jakóbczyk (82 min.- Jakub Psiurka).

Także wczoraj dowiedzieliśmy się, że trzebnicki trzecioligowiec został bez trenera. Zarząd zadecydował, by nie powierzać Piotrowi Adamczykowi dalszego kierowania zespołem. Wpływ na to miały ostatnie niepowodzenia trzebniczan. Kto będzie prowadził drużynę? Tego na razie nie wiemy. Podczas wtorkowego treningu zarząd podejmie decyzję i prawdopodobnie powierzy kierowanie drużyną jednemu z piłkarzy. Jednak na obecną chwilę trudno podać jakiekolwiek nazwiska. – Nie oznacza to wcale, że Piotr Adamczyk odejdzie z klubu, nadal pozostaje przecież naszym piłkarzem. To od jego decyzji zależeć będzie, czy pozostanie z nami i czy będzie grał w kadrze – dodał Tronina.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here