ASPR Zawadzkie za mocne

138

Co chwilę na tablicy wyników pojawiał się remis, a na przerwę do szatni zespoły schodziły przy wyniku 13:11 dla Boru. Początek drugiej części meczu był jakby wymarzony dla gospodarzy, w ciągu dwunastu minut wypracowali przewagę sześciu bramek i… nagle coś się zacięło! Trzy proste błędy Filipa Zagórskiego i  kolejne trzy doświadczonego Przemysława Bagińskiego pozwoliły gościom w ciągu zaledwie ośmiu minut odrobić straty. Mecz rozpoczął się na nowo. Od tej pory z oborniczan uszła moc i kibice oglądali całkiem inny zespół. Wynik meczu ciągle oscylował w okolicy remisu. W pięćdziesiątej szóstej minucie goście wyszli na pierwsze prowadzenie w meczu, jednak za chwilę piłkarze Boru wyrównali, by znowu przegrywać jedną bramką. Ostatnia minuta to horror dla gospodarzy – na 13 sekund przed końcem posiadali piłkę, jednak po szybkiej akcji nie udało im się zdobyć wyrównującej bramki. Mecz zakończył się wynikiem 28:27 dla gości, którzy z wielkim zadowoleniem wyjeżdżali z Obornik Śląskich.

Przemysław Bagiński, trener oborniczan powiedział nam po meczu: – Za szybko uwierzyliśmy w wygraną w tym meczu. Pracowaliśmy ciężko przez czterdzieści minut mecz, by wszystko w kolejnych piętnastu zaprzepaścić. Czuję się jakby po mnie przejechał walec i targają mną duże emocje mimo upływu kilkunastu godzin od  końca meczu. Przegraliśmy ten mecz  na własne życzenie. Nie potrafiliśmy wykorzystać świetnej gry Artura Szabata zdobywcy 13 bramek. W drugiej połowie część z zawodników nie włączyła się do walki na boisku, a w szczególności do zdobywania bramek. W drugiej części spotkania tylko czterech naszych  zawodników zdobywało bramki. Jest to  problem, nad którym musimy pracować w najbliższym czasie. To początek sezonu i mimo kilku sparingów ciągle występują mankamenty w naszej grze.  Przed nami kolejny trudny mecz z beniaminkiem w Legnicy i nie możemy sobie pozwolić na kolejną porażkę.

SPR „Bór” Oborniki Śląskie wystąpił w składzie: Adam Bagiński, Przemysław Bagiński (3), Łukasz Bazylewicz, Konrad Burchacki, Adam Dec, Aleksander Kasiniak, Maciek Kowalski, Łukasz Kurzydło, Maksymilian Madaliński, Sebastian Morga, Kamil Ramiączek (5), Eryk Sawicki (3), Artur Szabat (13), Michał Szczepanik (2), Łukasz Szkolny (1), Filip Zagórski.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here