The Doors Alive we wrześniu zagra we Wrocławiu. Rozdajemy darmowe bilety!

119

thedoorsalive_01Żaden prawdziwy fan muzyki nie może przegapić tego niepowtarzalnego wydarzenia!

Nie łatwo jest zmierzyć się z legendą. Członkowie The Doors Alive wiedzą o tym najlepiej, dlatego przygotowują swoje koncerty z dbałością o każdy najdrobniejszy szczegół. Na scenie zawsze towarzyszą zespołowi oryginalne instrumenty z epoki., takie same, jakich używali Robby Krieger czy Ray Manzarek. Oświetlenie i aranżacja sceny także perfekcyjnie oddaje klimat legendarnych występów The Doors. Wokalista Willy przywołuje ducha Jima Morrisona nie tylko swoją powierzchownością – jego głęboki i przejmujący głos do złudzenia przypomina niezapomniany baryton Jima!

The Doors Alive odnieśli już duże sukcesy Wielkiej Brytanii, (która jest ich ojczyzną), Holandii, Niemczech i Francji. Teraz przyszedł czas także na nasz kraj. Ich koncerty to niepowtarzalna szansa na zatopienie się w hipnotycznej i zarazem niezwykle barwnej atmosferze lat 60.

thedoorsalive_02

„Zespół po prostu był genialny! Dźwięk był tak prawdziwy i tak czysty, że nawet nie musiałem sobie wyobrażać, że to The Doors stoją rzeczywiście na scenie. Wspaniały klimat, wspaniała publika i przede wszystkim wspaniała muzyka. Nie mogę się doczekać, aby zobaczyć ich ponownie”. Ten cytat jednego z zagorzałych fanów Morissona i spółki mówi wszystko. Kultowe i do dzisiaj uwielbiane kompozycje amerykańskiej grupy, takiej jak: „Riders On The Storm”, „The End” i przede wszystkim „Light My Fire” zabrzmią z nową nieokiełznaną siłą i świeżością. Esencja rocka i bluesa w najczystszej postaci…

Dla naszych Czytelników mamy dobrą wiadomość. Już w przyszłym tygodniu rozdamy darmowe bilety. Jak zdobyć darmowy bilet? O tym przeczytacie w najbliższym wydaniu gazety, czyli we wtorek 17 września.

A już dzisiaj możecie zakupić taniej bilety, dzięki specjalnemu kodowi, który został zamieszczony na poniższym plakacie. Jeśli przy zakupie podacie kod: nowagazeta, bilety będziecie mogli kupić za 69 zł, a nie za 100 zł. 

Bilety na koncert można już nabyć na stronie eventim.pl oraz w stałych punktach sprzedaży

Więcej informacji o koncercie dostępne na stronie www.thedoorswpolsce.pl

The Doors plakat

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here