The Doors Alive we wrześniu zagra we Wrocławiu. Rozdajemy bezpłatne bilety!

59

Żaden prawdziwy fan muzyki nie może przegapić tego niepowtarzalnego wydarzenia! Nie łatwo jest zmierzyć się z legendą. Członkowie The Doors Alive wiedzą o tym najlepiej, dlatego przygotowują swoje koncerty z dbałością o każdy najdrobniejszy szczegół. Na scenie zawsze towarzyszą zespołowi oryginalne instrumenty z epoki, takie same, jakich używali Robby Krieger, czy Ray Manzarek. Oświetlenie i aranżacja sceny także perfekcyjnie oddaje klimat legendarnych występów The Doors. Wokalista Willy przywołuje ducha Jima Morrisona nie tylko swoją powierzchownością – jego głęboki i przejmujący głos do złudzenia przypomina niezapomniany baryton Jima!

The Doors Alive odnieśli już duże sukcesy Wielkiej Brytanii (która jest ich ojczyzną), Holandii, Niemczech i Francji. Teraz przyszedł czas także na nasz kraj. Ich koncerty to niepowtarzalna szansa na zatopienie się w hipnotycznej i zarazem niezwykle barwnej atmosferze lat 60.

Zespół po prostu był genialny! Dźwięk był tak prawdziwy i tak czysty, że nawet nie musiałem sobie wyobrażać, że to The Doors stoją rzeczywiście na scenie. Wspaniały klimat, wspaniała publika i przede wszystkim wspaniała muzyka. Nie mogę się doczekać, aby zobaczyć ich ponownie. Ten cytat jednego z zagorzałych fanów Morissona i spółki mówi wszystko. Kultowe i do dzisiaj uwielbiane kompozycje amerykańskiej grupy, takie jak: „Riders On The Storm”, „The End” i przede wszystkim „Light My Fire” zabrzmią z nową nieokiełznaną siłą i świeżością. Esencja rocka i bluesa w najczystszej postaci…

Wygraj bezpłatny bilet!

Dla naszych Czytelników mamy dobrą wiadomość. Mamy do rozdania darmowe bilety na wrocławski koncert. Dla dwóch pierwszych osób, które w środę zadzwonią do redakcji pod nr 693-446-141 i poprawnie podadzą imię i nazwisko wokalisty i lidera zespołu The Doors, mamy darmowe bilety na koncert.

A już dzisiaj możecie zakupić taniej bilety, dzięki specjalnemu kodowi, przyznanemu naszej gazecie. Wystarczy wejść na stronę www.eventim.pl, a następnie wybrać „Promocję specjalną” i stamtąd wpis NGT, a wtedy, podając hasło: „nowagazeta„, bilety będzie można nabyć w cenie 69 zł, a nie 100 zł. Więcej informacji o koncercie można przeczytać na stronie www.thedoorswpolsce.pl

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here