Sukcesy naszych biegaczy

138

31 sierpnia w Górze odbyły się IV Mistrzostwa Polski Policjantów w biegu na dystansie 10 km rozegrane w ramach kolejnej już edycji „Biegu z Policją”. Na starcie stanęło 400 zawodników, w tym 100 policjantów z różnych jednostek policji w kraju.

Asp. Wiktor Janiszewski zajął 8 miejsce w klasyfikacji generalnej biegu na 10 km z czasem 40:04.  W tegorocznym biegu z trzebnickiej komendy powiatowej wystartowało jeszcze pięciu policjantów którzy zajęli następujące miejsca :

38 – Artur Gajowy – czas, 46:10

39 – Hubert Bartkowiak – czas, 46:11

51 – Arkadiusz Mogilan –czas, 47;58

83 – Marek Pietras – czas, 54:02

96- Barbara Koła – czas, 1:06:54.

Sukcesy odnieśli także nasi biegacze uczestniczący w rozegranym w minioną niedzielę w Miliczu Biegu Baryczan. Marta Wierzbicka z Trzebnicy zajęła II miejsce, a Karol Komorowski z Ujeźdźca –   III (w swoich kategoriach wiekowych).

Wszystkim biegaczom gratulujemy sukcesów i zapraszamy na trzebnickie Leśne Przedbiegi w niedzielę 22 września , godz.10.45.