Kto wspomoże wyprawę dwójki motocyklistów?

391

motor– Jak twierdzi św. Augustyn: „Świat jest książką i ci, którzy nie podróżują, czytają tylko jedną stronę”. Nam, jak na razie, czytanie tej książki idzie całkiem sprawnie.

Ja – studentka ostatniego roku planowania przestrzennego oraz On – prawie absolwent chłodnictwa i kriogeniki. Oprócz studiowania na Politechnice Wrocławskiej łączy nas między innymi zamiłowanie do podróżowania i odkrywania nowych miejsc. Po zjechaniu Chorwacji, Węgier, Czarnogóry oraz Grecji przyszła kolej na coś bardziej orientalnego. Wraz z początkiem września tego roku planujemy wyprawę motocyklową dookoła Morza Czarnego. Startując we Wrocławiu, planujemy dotrzeć do Gruzji, podbijając po drodze Ukrainę oraz Rosję. Chcemy również spróbować lokalnych przysmaków w Armenii, odwiedzić miasto duchów w Górskim Karabachu i zamoczyć nogi w Morzu Czarnym. Podobno południe Turcji jest warte ceny, jaką zapłacimy za paliwo w tym kraju, dlaczego więc nie odwiedzić wapiennych tarasów w Kapadocji, czy nie napić się wina w mieście dwóch kontynentów – Istambule? Lazurowym wodom Morza Egejskiego raczej też się nie oprzemy, a powrót planujemy przez pełne czaru Bałkany. Całość zajmie nam około miesiąca.

 Do tego momentu mamy pozyskanych kilku patronów medialnych. Jednak, aby wyprawa doszła do skutku potrzebujemy kilka niezbędnych rzeczy, takich jak GPS czy akcesoria i ciuchy motocyklowe. W związku z powyższym poszukujemy sponsorów, którzy znacznie ułatwiliby nam wyprawę – tym bardziej, że jesteśmy studentami. W zamian zapewnimy reklamę za pośrednictwem pozyskanych przez nas patronów medialnych. Wszystkie szczegóły są do uzgodnienia.

W przypadku chęci pomocy żądnej przygód parze prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 783 611 903 lub drogą mailową: mondus4@wp.pl

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here