Piłkarskie kolonie sportowe w Trzebnicy

735

Jak nas poinformowali organizatorzy campusu piłkarskiego, w pierwszym turnusie udział wzięli chłopcy z roczników 2006-2006, ogółem blisko 66 dzieci. W koloniach brały udział zarówno drużyny indywidualne, jak i kluby sportowe. – Utworzyliśmy dwie drużyny ze zgłoszeń indywidualnych. Przyjechali do nas chłopcy z Poznania, Warszawy, Komprachcic, Zielonej Góry, Żarowa; część z obozowiczów jest już drugi raz na obozie Stowarzyszenia „Kochamy Sport” w Trzebnicy. Pozostałe drużyny biorące udział w turnieju to: Rokita Rokietnica, MKS Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie, Sokół Marcinkowice, KS „Sporting” Wrocław – powiedziała mam Kamila Król, jedna z organizatorek campu.

Po zakwaterowaniu zawodnicy zostali podzieleni na drużyny: Barceloną opiekował się Jędrzej Wichłacz, Bayernem Mariusz Strzelecki, Realem Sławomir Łochyński, Manchasterem Mariusz Strzelecki, Borussią Jędrzej Wichłacz, Arsenalem Henryk Ćwieląg, natomiast Ajaxem Olgierd Pogorzelec

Każdy dzień campu wyglądał bardzo podobnie: kilka razy dziennie chłopcy trenowali pod okiem swoich opiekunów i rozgrywali mecze pomiędzy sobą na stadionie miejskim. Oprócz codziennych treningów i doskonalenia umiejętności piłkarskich, najmłodsi korzystali z aquaparku, zwiedzali zabytki Trzebnicy i okolic, a także brali udział w wycieczkach rowerowych.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here