Suchacki zastąpi Dzika

888

W poprzednią środę w Szkole Podstawowej w Skokowej odbyło się walne zebranie sprawozdawczo-wyborcze Stowarzyszenia Ludowy Klub Sportowy „Dolpasz” ze Skokowej. Omówiono dotychczasową działalność stowarzyszenia, wybrano także nowe władze, przedstawiono nowe kierunki działania oraz propozycja nowego statutu stowarzyszenia.

Na zebraniu sprawozdawczo – wyborczym wybrano nowy zarząd. W jego skład weszli: Czesław Suchacki – prezes, Paweł Grzyb – wiceprezes, Kamil Leśniak – sekretarz oraz członkowie zarządu: Artur Bagiński, Jarosław Kikut i Mariusz Kiepul. W skład komisji rewizyjnej weszli: Damian Mackiewicz, Andrzej Dzięcielski i Marcel Kiepul.

Przypomnijmy, że Rafał Dzik był prezesem Dolpaszu Skokowa od 6 lat, a w sumie przez 4 lata był wiceprezesem. – Moja kadencja wygasła, na ostatnim walnym zebraniu przeprowadzane były wybory na prezesa, w których nie startowałem – mówi Rafał Dzik. Jak dodaje były prezes, sytuacja drużyny nie jest jeszcze przesądzona. – Na razie Dolpasz spadł do A-klasy, ale czekamy jeszcze na to, co wydarzy się w II lidze – dodał.

Piłkarze ze Skokowej, który w poprzednim sezonie grali w klasie okręgowej, rozgrywki zakończyli na czwartej od końca pozycji w tabeli, na 13. miejscu.

O tym, w jakim kierunku planuje poprowadzić klub nowy prezes, porozmawiamy z Czesławem Suchackim w najbliższych dniach.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here