Zbadaj sobie słuch dziś w Trzebnicy

83

uchoRozpoczęła się największa w kraju kampania sprawdzania słuchu Polaków. W ramach Narodowego Testu Słuchu 2013 Słuchobus odwiedzi co najmniej 55 polskich miast, miasteczek i wsi, przejedzie kilkanaście tysięcy kilometrów, przeprowadzi test co najmniej 10 tysięcy ludzi. Za trzy miesiące przedstawimy kolejny raport jak słyszą Polacy.

Słuchobus przejedzie Polskę wzdłuż i wszerz. Na swojej trasie ma m.in. Warszawę, Łódź, Kraków, Opole czy Gdynię, ale również Pszczynę, Ostrzeszów, Lubin czy Jaworz. Zapraszamy wszystkich chętnych na stronę www.sluchobus.pl oraz na testy słuchu!

Ekipa Narodowego Testu Słuchu wykonuje test dwustopniowy. 1. Krótki test ecola – przechodzą go wszyscy. Jeśli wykazuje jakiekolwiek wady od razu kierowany jest na drugi, dokładniejszy test: 2. Rozbudowany test audiometryczny przy pomocy audiometru tonalnego.

Słuchobus jest otwarty dla każdego, bez względu na wiek, testy są bezbolesne i bezpłatne. Każdy z pacjentów otrzyma informację, jak można poprawić swój słuch i jak o niego dbać.

Szczegóły na temat kampanii w załącznikach

Kontakt z koordynatorkami kampanii

Magdalena Jasnoch – 600 62 89 72
Agnieszka Idelze – Gomulak 608 41 42 41

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here