Harmonogram wywozu śmieci w poszczególnych gminach

1645

TRZEBNICA

TRZEBNICA1

TRZEBNICA2

GMINA1

 

OBORNIKI ŚLĄSKIE

HARMONOGRAM ODBIORU ODPADÓW KOMUNALNYCH  ZMIESZANYCH ORAZ ODPADÓW BIODEGRADOWALNYCH

Poniedziałek
Wołowska, Witosa, Dworcowa, Piękna, Mała Ogrodowa, Władysława Łokietka, Grunwaldzka, Juliusza Słowackiego, Kazimierza Wielkiego, Księcia Witolda, Niecała, Pawła Włodkowica, Stanisława Moniuszki, Spółdzielcza, Fryderyka Chopina, Ptasia, Józefa Dąbrowskiego, Ignacego Paderewskiego, Powstańców Śląskich, Bolesława Chrobrego, Piotra Skargi, Henryka Sienkiewicza, Henryka Pobożnego, Henryka Brodatego, Piastów Śląskich, Bolesława Krzywoustego, Kazimierza Jagiellończyka,  Wrocławska, Królowej Jadwigi, Wieniawskiego, Dwóch Mieczy

Wtorek
Plac Zwycięstwa, Wita Stwosza, Stanisława Staszica, Łąkowa, Fredry, Polna, Jana  Chełmońskiego, Leona Kruczkowskiego, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Jana Styki, Marii Skłodowskiej-Curie , Górna  między Trzebnicką a Skłodowskiej, Zbigniewa Herberta, Na przejściu

Środa
Józefa Piłsudskiego, Ciecholowicka, Cicha, Komuny Paryskiej, Kościuszki, Fredry, Przemysłowa, II Armii Wojska Polskiego, Energetyczna,  Trzebnicka, Podzamcze, Makuszyńskiego, Kossaka, Korzeniowskiego, Malczewskiego, Gierymskiego, 9-go Maja, Miłosza, Mała

ALBA
Poniedziałek
Sikorskiego, Batorego, Mieszka I, Dębowa, Sobieskiego, Konopnickiej, Lipowa, Broniewskiego, Prusa, Tuwima, Żeromskiego, Jagiełły, Poniatowskiego, Krótka, Zygmunta Augusta, Zawiszy Czarnego, Powstańców Wielkopolskich, Powstańców Warszawy, Żwirki i Wigury, Montwiłły, Zagórskiego, Dunikowskiego, Ofiar Katynia, Kochanowskiego, Wyspiańskiego, Kraszewskiego, Zielona, Boya-Żeleńskiego, Wołowska (lewa strona), Piłsudskiego (lewa strona)

Wtorek
Siemianicka, Wolności, Miła, Orzeszkowej, Broniewskiego, Reya, Kopernika, Parkowa, Licealna, Orkana, Wyszyńskiego, Dworcowa (do ronda), Mickiewicza, Reymonta, Zapolskiej, Wąska, Kasztanowa, Asnyka, Kownackiego, Prusicka, Górna (między Prusicką a Skłodowskiej), Matejki, Nowowiejska, Modrzewiowa, Jodłowa, Wzgórze Magdaleny, Wzgórze Partyzantów, Leśna, Skłodowskiej (lewa strona w stronę Trzebnicy), Trzebnicka (lewa strona w stronę Trzebnicy)

HARMONOGRAM ODBIORU ODPADÓW KOMUNALNYCH WYSEGREGOWANYCH

Ostatni  Czwartek miesiąca
Oborniki Śląskie – rejon: prawa strona ulic Wołowska, Skłodowskiej-Curie, Piłsudskiego, Trzebnicka od strony Wołowa na Trzebnicę oraz pozostałe ulice na prawo od rejonu (w razie dużej ilości odpadów wywóz będzie kontynuowany w następnym dniu)

ALBA
3-ci Czwartek miesiąca
Oborniki Śląskie – wzdluż ulic granbicznych Wołowska-Piłsudskiego-M.C. Skłodowskiej-Trzebnicka kierunek Trzebnica na lewo od rejonu (w razie dużej ilości odpadów wywóz będzie kontynuowany w trzeci piątek miesiąca)
UWAGA: wzdłuż ulic granicznych: Wołowska – J. Piłsudskiego – M.C.-Skłodowskiej – Trzebnicka  kierunek Trzebnica wszystkie ulice po prawej stronie obsługuje Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o. o., a po lewej stronie ALBA S.A.

HARMONOGRAM ODBIORU ODPADÓW KOMUNALNYCH  ZMIESZANYCH ORAZ ODPADÓW BIODEGRADOWALNYCH

Tereny Wiejskie

ZGK sp. zo.o.

Poniedziałek
Osolin, Bagno, Brzeźno

Wtorek
Osola, Morzęcin Mały, Wielka Lipa, Rościsławice

Środa
Rościsławice, Jary, Siemianice, Morzęcin Wielki

Czwartek
Kuraszków, Wilczyn, Borkowice, Kowale, Piekary, Przecławice

ALBA

Środa
Pęgów, Zajączków, Golędzinów

Czwartek
Kotowice, Nowosielce, Paniowice, Raków, Lubnów, Niziny, Uraz

HARMONOGRAM ODBIORU ODPADÓW KOMUNALNYCH WYSEGREGOWANYCH

Tereny Wiejskie

ZGK sp. z o.o.

1-y Piątek
Osolin, Bagno, Brzeźno, Osola, Morzęcin Mały

2-gi Piątek
Wielka Lipa, Rościsławie, Jary, Kuraszków

3-Piątek
Siemianice, Morzęcin Wielki, Wilczyn, Borkowice.

 

ŻMIGRÓD

ZMIGROD1

ZMIGROD

 

 

PRUSICE

HARMONOGRAM WYWOZU ODPADÓW ZMIESZANYCH, SELEKTYWNYCH ORAZ BIODEGRADOWALNYCH – GMINA PRUSICE

REJON

Lp.

MIEJSCOWOŚĆ

lipiec

sierpień

wrzesień

październik

listopad

grudzień

I

1

GÓROWO

9

6

3

1

5

3

2

LIGOTA STRUPIŃSKA

3

PĘKSZYN

4

PIOTRKOWICE

5

PIETROWICE MAŁE

6

RAKI

7

RASZOWICE

8

SKOKOWA

9

STRUPINA

10

SUCHA

11

ZAKRZEWO

SELEKTYWNA +BIODEGRADOWALNE– PIĄTEK

12

9

13

11

8

13

II

12

BORÓW

9

13

10

8

12

10

13

BORÓWEK

14

BRZEŹNO

15

BUDZICZ

16

CHODLEWKO

17

JAGOSZYCE – ŁĘGÓW

18

GOLA

19

KOPASZYN

20

KOSINOWO

21

KROŚCINA MAŁA

22

ŚWIERZÓW

23

WILKOWA

SELEKTYWNA + BIODEGRADOWALNE – ŚRODA

10

14

11

9

13

11

III

24

DĘBNICA

16

20

17

15

19

17

25

KROŚCINA WIELKA

SELEKTYWNA + BIODEGRADOWALNE

12

9

13

11

8

13

26

GĄSKI

16

20

17

15

19

17

27

KASZYCE WIELKIE

28

LIGOTKA

29

PAWŁÓW TRZEBNICKI

30

WSZEMIRÓW

SELEKTYWNA + BIODEGRADOWALNE

10

14

11

9

13

11

IV

29

PRUSICE

12

2

6

4

5

6

SELEKTYWNA + BIODEGRADOWALNE – ŚRODA

10

14

11

9

13

11

V

30

BUDYNKI WIELORODZINNE

12, 19, 26

2, 9, 16, 23, 30

6, 13, 20, 27

4, 11, 18, 25

5, 8, 15, 22, 29

6, 13, 20, 27

WISZNIA MAŁA

WISZNIA

 

 

 

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here