997 Kronika policyjna

78

Kontrolowali pieszych i kierowcówPolicyjny bilans tygodnia

Policjanci wylegitymowali  łącznie 290 osób, w tym w Trzebnicy – 147, w Obornikach Śląskich – 77, natomiast w Żmigrodzie – 68. Dozór policyjny miały łącznie 4 osoby: 2 na terenie gminy Żmigród i 2 z Trzebnicy.

Policjanci interweniowali w sumie 89 razy, z czego w Trzebnicy – 55, w Obornikach Śląskich -16, a w Żmigrodzie- 18.

W policyjnym areszcie przebywało łącznie 10 osób. W ostatnim tygodniu policjanci nie odnotowali żadnego wypadku drogowego na terenie  powiatu trzebnickiego.

Pijani rodzice „opiekowali się” dzieckiem

ZAWONIA. W poprzednim tygodniu trzebniccy policjanci zostali zawiadomieni, że w jednym z domów na terenie Zawoni pijani rodzice opiekują się dzieckiem. Kiedy funkcjonariusze udali się na miejsce, okazało się, że 34-letni matka ma prawie 2,5 promila alkoholu, a 47-letni ojciec dzieci blisko 2 promile. Dziecko kompletnie pijanych rodziców, 14-miesięczna dziewczynka, zostało przewiezione na oddział pediatryczny trzebnickiego szpitala, na obserwację. Rodzice trafili do aresztu.

Zatrzymali pijanego z zakazem

TRZEBNICA. W minionym tygodniu, policjanci ogniwa ruchu drogowego zatrzymali kierowcę, który mając promil alkoholu we krwi prowadził samochodu. Jak się okazało, mężczyzna miał prawomocny zakaz prowadzenia pojazdów wydany przez Sąd Rejonowy w Trzebnicy. Mężczyzna, 43-letni trzebniczanin, został zatrzymany w policyjnym areszcie.

1 KOMENTARZ

  1. „34 letni matka …” a ja myslalem ze u nas nie ma zwiazkow homoseksualnych mogacych wychowywac dzieci. Ehh dzieki NOWej wiem ze jestem do tylu z prawem.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here