Dzieci wzięły udział w zawodach pływackich

540

Zawody rozpoczęły się o godz. 9.30. Dzieci pływały na 6 torach, na pływalni o długości 25 m. Zawodnikom czas liczono ręcznie a nad prawidłowym przebiegiem zawodów czuwali sędziowie w składzie: sędzia główny – Dominika Duszak oraz sędziowie mierzący czas: Weronika Chryczy, Mateusz Stangret, Mateusz Grudkowski, Krystian Dydacki, Marcel Pijorek, Łukasz Mroczkowski i Paulina Kwak. Zawody prowadziła Dominika Duszak. Zawody przeprowadzone zostały w konkurencjach: styl grzbietowy dziewcząt i chłopców oraz styl dowolny dziewcząt i chłopców. Zawodników dopingowali rodzice, koledzy i koleżanki ze szkół a także nauczyciele. Po zawodach, gdy sędziowie podliczali punkty, dla zawodników przeprowadzono w basenie obok aerobik. Radości przy tym było co nie miara. Na zakończenie zawodów przeprowadzona została parada zawodników i organizatorów, by później rozdać najlepszym zawodnikom medale, dyplomy i puchary.

 

WYNIKI ZAWODNIKÓW

I. Kategoria wiekowa I-III

– Konkurencja – styl grzbietowy dziewcząt

 

I Zofia Idzik – Szkoła Podstawowa nr 2 w Trzebnicy –  25,69

II Karolina Cholaszczyńska – Szkoła Podstawowa w Psarach – 25,79

III Karolina Jędraszek – Szkoła Podstawowa w Psarach  – 26,16

IV Małgorzata Galińska – Szkoła Podstawowa w Krynicznie – 26,35

V Daria Burgiel – Szkoła Podstawowa w Masłowie – 26,93

VI Wiktoria Janik – Szkoła Podstawowa w Wiszni Małej – 28,09

VII Justyna Wysota – Szkoła Podstawowa nr 3 w Trzebnicy – 29,16

VIII Marcelina Obała – Integracyjna Szkoła Podstawowa w Trzebnicy – 36,47

IX Nikola Muszkiewicz – Szkoła Podstawowa w Ujeźdźcu Wielkim – 49,31

 

II Kategoria wiekowa I-III

– Konkurencja – styl grzbietowy chłopców

 

I Filip Pokora – Szkoła Podstawowa w Psarach – 22,47

II Daniel Kempiszak – Szkoła Podstawowa w Szewcach – 25,31

III Alek Bieszczad – Szkoła Podstawowa w Krynicznie – 25,56

IV Aleksy Cieślak – Szkoła Podstawowa w Wiszni Małej – 25,82

V Michał Michalak – Szkoła Podstawowa nr 2 – 26,97

VI Aleksander Przysiężny – Szkoła Podstawowa w Boleścinie – 29,00

VII Damian Dąbrowski – Integracyjna Szkoła Podstawowa w Trzebnicy – 29,88

VIII Artur Okoński – Szkoła Podstawowa w Masłowie – 30,25

IX Mateusz Balicki – Szkoła Podstawowa nr 3 w Trzebnicy – 31,03

X Jakub Szewczyszyn – Szkoła Podstawowa w Ujeźdźcu Wielkim – 38,60

 

III. Kategoria wiekowa I-III

– Konkurencja – styl dowolny dziewczynki

 

I Wiktoria Wilk – Szkoła Podstawowa w Piotrkowicach – 25,57

II Daria Nowak – Szkoła Podstawowa nr 3 w Trzebnicy – 26,12

III Małgorzata Galińska – Szkoła Podstawowa w Krynicznie – 26,43

IV Kamila Sobkowiak – Szkoła Podstawowa nr 2 w Trzebnicy – 26,50

V Daria Biurgiel – Szkoła Podstawowa w Masłowie – 26,91

VI Wiktoria Janik – Szkoła Podstawowa w Wiszni Małej – 27,69

VII Karolina Jędraszek – Szkoła Podstawowa w Psarach – 31,07

VIII Weronika Dutkiewicz – Szkoła Podstawowa w Szewcach – 31,91

IX Natalia Strach – Integracyjna Szkoła Podstawowa w Trzebnicy – 34,03

X Karolina Czerniak – Szkoła Podstawowa w Ujeźdźcu Wielkim – 64,78

 

IV. Kategoria wiekowa IV-VI

– Konkurencja – styl grzbietowy dziewcząt

 

I Dominika Adach – Szkoła Podstawowa w Psarach – 22,47

II Julia Witwicka – Integracyjna Szkoła Podstawowa w Trzebnicy – 22,50

III Aleksandra Maczuga – Szkoła Podstawowa nr 3 w Trzebnicy – 22,91

IV Nikola Łakomska – Szkoła Podstawowa w Krynicznie – 23,06

V Anna Kitlińska – Szkoła Podstawowa w Szewcach – 23,56

VI Monika Lipień – Szkoła Podstawowa w Kuźniczysku – 23,78

VII Zofia Szabla – Szkoła Podstawowa nr 2 w Trzebnicy – 24,44

VIII Andżelika Umańska – Szkoła Podstawowa w Masłowie – 25,18

IX Julia Szczepanik – Szkoła Podstawowa w Ujeźdźcu Wielkim – 25,47

X Agata Grabowska – Szkoła Podstawowa w Piotrkowicach – 29,19

XI Monika Fontin – Szkoła Podstawowa w Boleścinie – 29,81

XII Nina Pachciarek – Szkoła Podstawowa w Wiszni Małej – 29,90

XIII Pola Hałupka – Szkoła Podstawowa w Pegowie – 30,16

XIV Julia Pięt – Szkoła Podstawowa w Prusicach – 41,72

 

V. Kategoria wiekowa IV-VI

– Konkurencja – styl grzbietowy dziewcząt

 

I Wojciech Mielnik – Szkoła Podstawowa w Psarach – 45,40

II Grzegorz Paruzel – Szkoła Podstawowa nr 2 w Trzebnicy – 47,00

III Łukasz Bednarski – Szkoła Podstawowa nr 3 w Trzebnicy – 48,75

IV Tomasz Kempiszak – Szkoła Podstawowa w Szewcach – 51,16

V Krzysztof Matysiak – Szkoła Podstawowa w Krynicznie – 52,69

VI Hubert Kunda – Szkoła Podstawowa w Skokowej – 56,56

VII Maciej Zajkowski – Szkoła Podstawowa w Pęgowie – 57,22

VIII Miłosz Sip – Szkoła Podstawowa w Kuźniczysku – 58,85

IX Marcin Dąbrowski – Szkoła Podstawowa w Wiszni Małej – 62,62

X Jakub Jasiński – Szkoła Podstawowa w Masłowie – 64,78

XI Błażej Kalinowski – Szkoła Podstawowa w Ujeźdźcu Wielki – 67,41

XII Hubert Dębski – Integracyjna Szkoła Podstawowa w Trzebnicy – 68,97

XIII Filip Pięt – Szkoła Podstawowa w Prusicach – 79,75

XIV Damian Jasiński – Szkoła Podstawowa w Boleścinie – 89,25

 

VI. Kategoria wiekowa IV-VI

– Konkurencja – styl dowolny dziewcząt

 

I Klaudia Bieszczad – Szkoła Podstawowa w Krynicznie – 18,79

II Anna Kitlińska – Szkoła Podstawowa w Szewcach – 18,91

III Dominika Adach – Szkoła Podstawowa w Psarach – 19,40

IV Aleksandra Derecka – Szkoła Podstawowa nr 2 w Trzebnicy – 21,10

V Nina Pachciarek – Szkoła Podstawowa w Wiszni Małej – 21,53

VI Zuzanna Kozicka – Szkoła Podstawowa nr 3 w Trzebnicy – 22,81

VII Joanna Szewczyk – Szkoła Podstawowa w Ujeźdźcu Wielkim – 24,00

VIII Dagmara Dziwak – Integracyjna Szkoła Podstawowa w Trzebnicy – 24,22

IX Weronika Sadłowska – Szkoła Podstawowa w Skokowej – 24,28

X Magdalena Lipień – Szkoła Podstawowa w Kuźniczysku – 24,44

XI Anna Syrnik – Szkoła Podstawowa w Prusicach – 26,16

XII Katarzyna Skórka – Szkoła Podstawowa w Bolescinie – 28,82

XIII Sylwia Białek – Szkoła Podstawowa w Masłowie – 30,78

XIV Pola Hałupka – Szkoła Podstawowa w Pęgowie – 33,06

 

VII. Kategoria wiekowa IV-VI

– Konkurencja – styl dowolny chłopców

 

I Kornel Krzak – Szkoła Podstawowa nr 3 w Trzebnicy – 40,75

II Tomasz Kempiszak – Szkoła Podstawowa w Szewcach – 40,87

III Wojciech Mielnik – Szkoła Podstawowa w Psarach – 43,28

IV Grzegorz Paruzel – Szkoła Podstawowa nr 2 w Trzebnicy – 43,44

V Marcin Dąbrowski – Szkoła Podstawowa Wisznia Mała – 46,94

VI Adrian Klusek – Szkoła Podstawowa w Skokowej – 47,31

VII Adam Leśniak – Szkoła Podstawowa w Krynicznie – 49,00

VIII Maciej Zajkowski – Szkoła Podstawowa w Pęgowie – 49,34

IX Kacper Krężołek – Szkoła Podstawowa w Ujeźdźcu Wielkim – 51,03

X Dominik Tutkaj – Integracyjna Szkoła Podstawowa w Trzebnicy – 51,41

XI Miłosz Sip – Szkoła Podstawowa w Kuźniczysku – 57,28

XII Kacper Franczak – Szkoła Podstawowa w Masłowie – 67,41

 

OGÓLNA KLASYFIKACJA MIEJSC W ZAWODACH

 

I Szkoła Podstawowa w Psarach – 36

II Szkoła Podstawowa w Szewcach – 30

III Szkoła Podstawowa w Krynicznie – 26

IV Szkoła Podstawowa nr 2 w Trzebnicy – 24

V Szkoła Podstawowa nr 3 w Trzebnicy – 21

VI Szkoła Podstawowa w Wiszni Małej – 9

VII Szkoła Podstawowa w Masłowie – 7

VIII Szkoła Podstawowa w Piotrkowicach – 6

IX Integracyjna Szkoła Podstawowa – 5

X Szkoła Podstawowa w Skokowej – 2

XI Szkoła Podstawowa w Kuźniczysku – 1

XI Szkoła Podstawowa w Boleścinie – 1

XII Szkoła Podstawowa w Ujeźdźcu Wielkim – 0

XII Szkoła Podstawowa w Pęgowie – 0

XII Szkoła Podstawowa w Prusicach – 0

 

NAJLEPSZA SZKOŁA W GMINIE

GMINA TRZEBNICA

– Szkoła Podstawowa nr 2 w Trzebnicy

GMINA OBORNIKI ŚLĄSKIE

– Szkoła Podstawowa w Pęgowie

GMINA PRUSICE

– Szkoła Podstawowa w Piotrkowicach

GMINA WISZNIA MAŁA

– Szkoła Podstawowa w Psarach

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here