Sparta Wszemirów wygrywa w Brzykowie

562

Rywale podeszli bardzo ambitnie do pojedynku, jednak zwycięzca dał się poznać skutecznością i prowadził już w pierwszych 45 minutach. Piłkarzom ze Sparty dwukrotnie udało się wyminąć obronę Brzykowa i umieścić piłkę w bramce przeciwnej. Gospodarze w pierwszej połowie nie zrewanżowali się żadną skuteczną akcją. Przebudzenie Płomienia nastąpiło dopiero w drugiej połowie spotkania. Już po kilku minutach został sfaulowany piłkarz z Płomienia Brzyków. Sędzia podyktował rzut wolny. W sytuacji sam na sam z piłkarzem gospodarze zdobyli pierwszą bramkę. Kilkanaście minut później udało im się wyrównać wynik spotkania. Zawodnik z Płomienia wybił piłkę z rzutu rożnego i posłał futbolówkę pod bramkę przeciwników. Wydawało się, że goście uniknęli zagrożenia pod bramką, bowiem wybili futbolówkę. Piłkę w ostatniej chwili przejęli przeciwnicy i zdobyli drugą bramkę. Na kilkanaście minut przed zakończeniem spotkania piłkę z kilkunastu metrów do bramki przeciwników posłał jeden z graczy Brzykowa. Bramkarz nie wyronił tej akcji. Do końca spotkania nie padła więcej żadna bramka i chociaż gospodarze starali się atakować swoich przeciwników, to bramkarz drugiej drużyny był bardziej skuteczny. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wygraną 3:2 dla Sparty Wszemirów.

Składy drużyn:

Płomień Brzyków: Artur Mikołajów, Paweł Kaskawski, Paweł Fritsch, Karol Cyndecki, Adam Pindel, Mateusz Wieczorkiewicz, Michał Czternastek, Krzysztof Cieśla, Kamil Skotny, Łukasz Grudzień, Mariusz Grudzień, Mariusz Guzik, Witold Cyndecki, Tomasz Winkler, Łukasz Winkler, Sławomir Czternastek, Marcel Kargul

Sparta Wszemirów: Wojciech Bednarz, Wojciech Głowacki, Antoni Olszański, Adrian Pyrz, Grzegorz Tarnowski, Krzysztof Wojda, Tomasz Półrolniczak, Rafał Wrzos, Sławomir Lis, Adrian Rabijak, Mateusz Bednarz, Paweł Gmerek, Mateusz Żbik, Andrzej Pryszmont, Robert Fornal