Pożyczka w Banku BGŻ to raty bez wyrzeczeń

60

Atrakcyjne oprocentowanie sprawi, że miesięczna rata nie będzie obciążeniem dla domowego budżetu. Osoby posiadające konto osobiste w Banku BGŻ, które skorzystają z tej propozycji, nie zapłacą prowizji za jej udzielenie

Pożyczka oferowana jest wraz z bogatym pakietem ubezpieczeń, który obejmuje ubezpieczenie na życie, ubezpieczenie od utraty pracy, ubezpieczenie czasowej niezdolności do pracy i na wypadek śmierci w wyniku nieszczęśliwego wypadku. Jako dodatek do tego produktu Bank proponuje Konto z Premią – pozwalające zyskać dodatkowo nawet 600 zł rocznie.

Cechy pożyczki gotówkowej to kolejny dowód na to, że Bank BGŻ tworząc swoją ofertę działa zgodnie z ideą „Dobrze służyć ludziom” proponując produkty i usługi będące odpowiedzią na oczekiwania klientów.

Przy spełnieniu określonych warunków i odpowiednim zabezpieczeniu pożyczka może być udzielona nawet do kwoty 255 550 zł, a kwotę do 20 tys. zł można uzyskać na podstawie oświadczenia. Dużym atutem oferty jest niska i stała wysokość raty w całym okresie kredytowania, który może wynieść nawet 6 lat. Wnioskując o kredyt w Banku BGŻ klient może liczyć na błyskawiczną decyzję kredytową i szybką wypłatę środków. Wymienione wyżej cechy pożyczki gotówkowej to kolejny dowód na to, że Bank BGŻ konstruując swoją ofertę działa zgodnie z ideą „Dobrze służyć ludziom” proponując produkty i usługi będące odpowiedzią na oczekiwania klientów.

 

Szczegóły na temat pożyczki można uzyskać w oddziale Banku BGŻ lub dzwoniąc na infolinię bankową tel.: 801 123 456.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here