Piłkarze z Gimnazjum im. Macieja Rataja znowu najlepsi!

733

W pierwszym meczu żmigrodzianie zmierzyli się z drużyną Gimnazjum nr 1 z Brzegu Dolnego. Po zaciętej walce, mimo wyraźnej przewagi gimnazjalistów ze Żmigrodu, spotkanie zakończyło się wynikiem 0:0. W drugim meczu  rywalem było Publiczne Gimnazjum z Prusic. Ten bardzo ważny mecz drużyna z Rataja wygrała 1:0, dzięki bramce zdobytej przez Joachima Kokorę w ostatniej minucie spotkania. W ostatnim meczu  rywalem żmigrodzian było Gimnazjum z Powiatowego Zespołu Szkół z Brzegu Dolnego. Aby awansować do kolejnej rundy rozgrywek uczniowie z Rataja musieli ten mecz wygrać co najmniej trzema bramkami. I udało się! Po dobrym meczu zwyciężyli 8:3.

Skład  drużyny z Gimnazjum im. Macieja Rataja w Żmigrodzie: Tomasz Szymków (kapitan), Bartosz Zygmunt, Maciej Belcarz, Bartosz Cieślikiewicz, Kacper Denis, Joachim Kokora, Wiktor Wiktorowicz, Norbert Putzan, Dawid Poprawa, Robert Wrzesiński.

Gratulujemy całej drużynie awansu i życzymy dalszych sukcesów. Przebieg turnieju można śledzić na stronie: www.cocacolacup.pl.

Nazwa szkoły Pkt Bramki Awans
Gimnazjum – Żmigród 7 10-3 Tak
Publiczne Gimnazjum Nr 1 – Brzeg Dolny 7 5-1 Tak
Publiczne Gimnazjum – Prusice 3 7-3
Powiatowy Zespół – Brzeg Dolny (G) 0 3-18

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here