Konie, modelki i dyskoteki

1321

Zawody odbywały się na parkurze ośrodka jeździeckiego Ptak Machnice. Rywalizowało  blisko sto koni i jeźdźców z całego kraju. Imprezę rozpoczęto 3 maja rozgrywkami regionalnych zawodów w skokach przez przeszkody. Finały oraz Grand Prix odbyły się w niedzielę Po zaciętej rywalizacji na podium stanęli: Beata Szumińska z klub Klubu Jeździeckiego Szumawa Borowska na koniu „Zazou HBC” Jarosław Skrzyczyński  KJ Agro-handel Śrem na koniu „Zeddam” oraz Maciej Kostrzewski KJ Kraków Krzywopłoty na koniu „Cami SZ”.

Licznie przybyli entuzjaści jeździectwa  koni oraz dobrej zabawy, mimo deszczu i pochmurnego nieba, nie narzekali. Oprócz emocji sportowych mieli dodatkowe atrakcje, o które zadbali organizatorzy imprezy, gospodarze machnickiego klubu.

Gwiazdą pierwszego dnia zawodów był trzebniczanin z Marcinowa Tomasz „Kowal” Kowalski”. Z myślą o paniach, ale gorąco dopingowany przez mężczyzn, był zorganizowany całodniowy casting na modelkę. Nagrodą dla najlepszych, oprócz indywidualnej sesji zdjęciowej będzie występ w wielkim dwudniowym wydarzeniu 15 i 16 czerwca, jakim są targi mody „Wrocław Fashion Meeting” 2013.

Wieczorami można było się bawić przy muzyce  wybranej przez didżeja Cineqa, który na piątek przygotował zabawę w gorących rytmach hiszpańskich, tureckich oraz latino, a w sobotę zaproponował program Disco forever. – Planujemy w tym roku jeszcze dwie imprezy o randze regionalnych  oraz ogólnopolskich zawodów jeździeckich oraz jedną imprezę międzynarodową – zapowiedział Marcin Antczak, dodając, że warto tam przyjechać nie tylko ze względu na zawody. Malownicza okolica, funkcjonalność, infrastruktura to atuty ośrodka. Na terenie ośrodka jest kryty kort tenisowy, a także zabytkowy pałac. Właściciel ośrodka Edward Ptak planuje kolejne inwestycje min. stok narciarski, który najprawdopodobniej jeszcze w tym roku zostanie oddany do użytku dla miłośników sportów zimowych.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here