Uczniowie z PZS nr 1 w Trzebnicy zwyciężyli w turnieju

181

Pierwszego marca 2013 roku po zakończonym turnieju bramkarz trzebnickiej drużyny Jakub Majchrzak odebrał z rąk organizatora Artura Szabata puchar i dyplom za Mistrzostwo Powiatu Trzebnickiego w piłce ręcznej chłopców na rok szkolny 2012/2013.

Wielkie słowa uznania należą się całej trzebnickiej drużynie, ponieważ chłopcy grali wyśmienicie. W całym turnieju mieli tylko jeden nieudany pojedynek z Zawonią, który w żadnym wypadku nie umniejsza ich sukcesu. W takim całodziennym turnieju, zdarzają się przecież chwile nieuwagi. Osiągnięcia chłopców z PZS nr 1 przedstawiają się następująco: zwycięstwa z  Gimnazjum w Prusicach10:3; w kolejnym meczu,  z zawsze niebezpiecznym Żmigrodem 12:2. W spotkaniu z Zawonią przegrana 4:6. W meczu decydującym o złocie z gimnazjalistami w Obornikach Śląskich padł kolejny wysoki wynik 11:3. Bilans bramkowy trzebniczan wyniósł zatem 37 do 14. Nie on jednak decydował o I miejscu, a suma zdobytych 6 punktów. Dalsza kolejność przedstawiała się następująco: Żmigród, Zawonia, Oborniki Śl. i Prusice.

Przypomnijmy, że wcześniej, 21 lutego w trzebnickiej hali ZAPO rozegrane zostały mecze o Mistrzostwo Gminy Trzebnica w piłce ręcznej na rok szkolny 20012/2013. Uczniowie z PZS nr 1po ciężkim boju pokonali swoich rówieśników z Gimnazjum nr 1 w Trzebnicy w stosunku 17:16.

Zespół wystąpił w składzie: Dominik Nietreba II a, Miłosz Łapiński III a, Bartosz Przybylski III a, Patryk Starula III a, Filip Zawada III a, Marcin Aniołek III c, Błażej Bona III c, Tomek Czarnecki III c, Michał Drański III c, Jakub Majchrzak III c, Bartłomiej Pietrzak III c, Maciej Waliszczak III c, Marcin Marcinkowski III c, Przemysław Błasiak III c. Zespół przygotował i prowadził pan Andrzej Stęplowski.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here