Dominika Piotrowskiego problemy z sercem

113

Dominik Piotrowski dzisiaj ma 21 lat i wielkie ambicje dalszego poświecenia się dla futbolu. Od najmłodszych lat szkolił się w barwach żmigrodzkiego klubu, by w wieku juniorskim przejść do Miedzi Legnica. Tam podnosił swoje umiejętności piłkarskie i pomimo poważnej kontuzji stawu kolanowego zdołał szybko przedostać się do pierwszego zespołu „miedzianki”, która występowała w rozgrywkach II ligi zachodniej. W sierpniu 2010 roku, a więc w wieku niespełna 19 lat podpisał profesjonalny kontrakt z klubem z Legnicy.

Po rundzie jesiennej sezonu 2011/2012 popularny „Domin” rozwiązał kontrakt z Miedzią i wrócił do swojego macierzystego Piasta. Od tamtej pory jest mocnym punktem zespołu prowadzonego najpierw przez trenera Marka Nowickiego, a teraz przez Mirosława Drączkowskiego. Od początku stycznia tego roku młody defensor,  razem z całą ekipą Piasta przygotowuje się do rundy wiosennej bieżącego sezonu w dolnośląskiej IV lidze . W sobotę 2 lutego włodarze żmigrodzkiego klubu zorganizowali badania lekarskie dla wszystkich grup młodzieżowych oraz seniorskiej ekipy. Niestety wyniki badań EKG Dominika Piotrowskiego były negatywne.

Po otrzymaniu wyników z opisem od razu udałem się do kardiologa, który stwierdził u mnie chorobę serca. W najbliższych dniach przejdę kolejne badania, aby dokładnie zdiagnozować chorobę. Aktualnie mam przerwę w treningach z powodu naciągniętego mięśnia dwugłowego uda. Mam nadzieje, że szybko wyleczę tę kontuzję, a z moim sercem będzie wszystko dobrze i będę mógł wrócić do sportu – oznajmił w rozmowie telefonicznej z naszą redakcją sam piłkarz.

1 KOMENTARZ

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here