Licealistki z PZS 1 wygrały siatkarski turniej

755

W rywalizacji udział wzięły trzy szkoły: z Obornik Śląskich, ze Żmigrodu oraz reprezentacja naszej szkoły. Pierwszy mecz rozegrany został pomiędzy PZS Żmigród i LO Oborniki Śląskie, który zakończył się wynikiem 1:2. W kolejnych meczach na parkiecie pojawiła się żeńska reprezentacja naszej szkoły, która oba mecze zakończyła wygraną 2:0. Zawodniczki cechowały się ogromnym zapałem i zaangażowaniem.  Nasze koleżanki wykazały się dziś wielkim talentem i sercem do walki. Gratulujemy im zwycięstwa. Wierzymy w ich sukcesy na dalszych szczeblach rozgrywek.

Szkołę reprezentowały: Urszula Domagała (kapitan), Ewa Maj, Anna Sieczejko (libero), Aleksandra Hady, Monika Pietrzak, Weronika Styrcz, Sandra Rojewska, Milena Popiel, Agnieszka Nowak, Dagmara Jeż, Katarzyna Pietrzak. Drużynę prowadziła Joanna Pilip.

A tak przedstawia się klasyfikacja końcowa zawodów:

I miejsce – Liceum Ogólnokształcące w Trzebnicy

II miejsce – Liceum Ogólnokształcące w Obornikach Śląskich

III miejsce – Powiatowy Zespół Szkół w Żmigrodzie

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here