Sylwetka

61

Ukończyła różne specjalistyczne kursy zawodowe, m.in kurs terapii mięśniowo – powięziowych punktów spustowych, manualny drenaż limfatyczny oraz refleksoterapię. Posiada doświadczenie w zakresie prowadzenia zajęć indywidualnych i grupowych w zakresie gimnastyki leczniczej oraz zajęć dotyczących upowszechniania zdrowego stylu życia. Jako młoda i ambitna osoba w dalszym ciągu zamierza podnosić swoje kwalifikacje zawodowe z dziedziny ortopedii i neurologii.

Od sierpnia 2012 roku jest właścicielką Centrum Zdrowia EMVIT przy ulicy Henryka Pobożnego 24A w Trzebnicy, gdzie zajmuje się wykonywaniem zabiegów rehabilitacyjnych, takich jak masaż leczniczy, krioterapia, elektroterapia, ultradźwięki. Wykonuje także zabiegi relaksacyjne i modelujące sylwetkę, na przykład masaż bańką chińską, masaż gorącymi kamieniami oraz masaż bambusami.

Prowadzi również zajęcia wykładowe i szkoleniowe, na których dzieli się specjalistyczną wiedzą ze słuchaczami. Stara się, aby udzielać im jak najwięcej praktycznych informacji dotyczących dbania o zdrowie. Była współrealizatorką serii zajęć wykładowych „Na zdrowie!” w których mogli Państwo uczestniczyć w Starostwie Powiatowym przy ul. Leśnej w Trzebnicy. Obecnie zajęcia odbywają się w siedzibie Centrum Zdrowia EMVIT.

Ewa Lis uwielbia podróże, turystykę górską oraz ciekawą literaturę, ale przede wszystkim uwielbia swoją pracę.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here