„Być jak Kazimierz Deyna” – wygraj bilet do kina

489

BycJakKazimierzDeynaObjazdowe Kino Orange zaprasza we wtorek 12 marca na seans filmowy „Być jak Kazimierz Deyna” do Ośrodka Kultury w Miliczu, ul. Piłsudskiego 14. Dla naszych czytelników mamy do rozdania  cztery bilety do kina na wyżej wymieniony film oraz 4 inne filmy na DVD. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie:

Ile miejscowości w sezonie 2012/2013 odwiedzi Objazdowe Kino Orange?

Na poprawne odpowiedzi czekamy do poniedziałku, 11 marca do godz. 12. Odpowiedzi prosimy przysyłać na adres e-mailowy: redakcja@nowagazeta.pl.

Pierwsze 4 osoby otrzymają bilet dla jednej osoby na wtorkowy seans w Miliczu, kolejne 4 otrzymają filmy na DVD.

Otrzymaliśmy tylko dwie odpowiedzi. Bilety na film wygrali: Dagmara Bartosik oraz Habiński (niestety czytelnik nie podał swojego imienia). Zwycięzcom gratulujemy!!!

Bilety będą do odbioru w Ośrodku Kultury w Miliczu przed seansem, a filmy DVD w redakcji NOWej gazety, ul. Św. Jadwigi 7 w Trzebnicy.

Kino Orange to wspólny projekt firmy Outdoor Cinema i Orange, przygotowany specjalnie dla miast i miejscowości, w których na co dzień nie ma kin – od października 2012 do maja 2013 roku odwiedzi ponad 100 miejscowości, w których pokaże hity i nowości filmowe, lektury szkolne i bajki. Przygotowaliśmy atrakcyjne warunki wstępu na seanse. Cena biletu już od 12 zł. Ponadto wszyscy klienci Orange, mogą kupić 2 bilety w cenie 1. Wystarczy, że wyślą SMS o treści kino pod numer 2360. Potwierdzeniem, że zamówienie zostało przyjęte, jest SMS zwrotny z unikalnym kodem, który trzeba pokazać w kasie kina 30 minut przed seansem.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here