Joanna Hendrich i Damian Ciosek zagrają w Trzebnicy

769

Na przestrzeni kilku ostatnich miesięcy, grupa młodych ludzi z terenu naszego powiatu zebrała się by razem stworzyć stowarzyszenie. Grupa pragnie promować uzdolnionych, utalentowanych ludzi, którzy nie mieli jeszcze okazji zaprezentować swoich umiejętności i dzieł. Przyszłe stowarzyszenie planuje działania w obrębie kultury, mające na celu promocję całego naszego regionu poprzez wspieranie działalności artystów, organizację imprez kulturalnych; w tym koncertów, pokazów, wystaw, wernisaży, warsztatów i festiwali. Aby cel mógł dojść do skutku, grupa musi uiścić opłatę w wysokości ok 1000 zł. W celu zebrania tejże kwoty, odbędzie się planowany koncert. Za wstęp przewidziano opłatę w wysokości 5 złotych, jednak tych, którym temat jest nieobojętny, zachęca się do wsparcia akcji większą kwotą.

Koncert odbędzie się w czasie trwania Wielkiego Postu, dlatego przewidziano na ten wieczór spokojny i bardzo stonowany repertuar. Próbkę umiejętności Joanny usłyszeć można na kanale youtube, wpisując: Joanna Hendrich „Do What You Gotta Do”. Ciepły głos wokalistki docenia szerokiego grono słuchaczy. Niektórzy twierdzą wręcz, że jej wykonanie tego utworu jest lepsze od oryginału. Joanna jest absolwentką teorii muzyki na Wydziale Kompozycji, Dyrygentury Teorii Muzyki i Muzykoterapii Akademii Muzycznej we Wrocławiu, ukończyła także wokalistykę jazzową na Wydziale Kompozycji, Interpretacji, Edukacji i Jazzu Akademii Muzycznej w Katowicach. Wokalistce towarzyszyć będzie wyśmienity gitarzysta, Damian Ciosek, który całkiem niedawno zasiadał w komisji podczas konkursu Młodych Śpiewnych w Trzebnicy. Na co dzień, Damian współpracuje z takimi zespołami jak: JazzNaWesele, Free Concept, CSW Trio i DeGENTELMEN.

Zapraszamy zatem na koncert, który odbędzie się w Trzebnicy, w Galerii Smaku Pod Magnolią, ul. Kościuszki 18 a, 14 marca, o godzinie 19.30. Wstęp 5 zł (+).

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here