Halówka nie odpuszcza

478

Pierwsza połowa rozpoczęła się od naporu tarczyńskich na bramkę Hermesa. Już w 2 minucie zobaczyliśmy ich celny strzał w światło bramki, skutecznie obroniony. Ten napór zakończył się ostatecznie golem. Zdobył go w 5 minucie Darek Gajowy.. Po niecałej minucie Hermes odpowiedział bramką. Tego dzieła dokonał Piotr Jaworski. Ten gol padł niespodziewanie. Hermesowcy rozpoczęli grę ze środka boiska. Podali piłkę na środek boiska pod bramkę rywali. Stamtąd piłka wędruje na lewą flankę i Piotr celnie uderza. Następny, trzeci w tym meczu gol pada już w 8 minucie, a za minutę czwarty. Od remisu 2 do 2 rozpoczyna się kanonadą Tarczyńskich. Andrzej Basa podwyższa do trzech, a po dwu minutach powtarza i mamy 4 do 2. W tym momencie gry Tarczyńscy grali według wzoru – piłka szła na lewe skrzydło, stamtąd przerzucano ją na prawą flankę. Tam czekał już Andrzej Basa i celnie uderzał. Pierwszą połowę meczu zakończył golem zawodnik Tarczyńskich Dominik Nietreba ustanawiając wynik 5 do 2.

Druga połowa rozpoczęła się naporem Helmesa na bramkę rywala. Ten napór trwał minutę. Bo już w drugiej szybkie podania Tarczyńskich doprowadziły do zdobycia  6 – go gola, a potem 7 – go. Obie bramki zdobyli bracia Gajowy: Artur i Jarosław. Znów po minucie  Adrian Zgóra oddał celny strzał i Hermes podwyższył swój stan posiadania o trzecią bramkę. Potem obie drużyny starały się podwyższyć stan bramkowy, ale efektów nie widzieliśmy. Dopiero w 17 minucie Darek Nietreba zdobył 8 gola dla tarczyńskich, za minutę potem Artur Gajowy ustalił stan meczu na 9 do 3.

W drużynie Tarczyński wystąpili: Artur Gajowy, Tomasz Gajowy, Jarosław Gajowy, Andrzej Basa, Dominik Nietreba, Dariusz Nietreba, Bogdan Schneka, Dominik Urban, Dominik Urban, Mariusz Nietreba, Karol Nietreba, Łukasz Kowal.

Wyniki IV rundy:

Płomień – Mróz 1 – 5

Świt – Triada 3 – 11

Sandes Freekids 7 – 4

Sparta – Ewli 5 – 7

Tarczyński  – Herman 9 – 3

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here