Trzy nowe twarze Polonii

166

Przygotowania polonistów przed rundą wiosenną ruszają dopiero od tego tygodnia. Jak nas informuje kierownik drużyny, Władysław Tronina, regularne treningi rozpoczynają się już od dzisiaj, a zawodnicy każdego dnia ćwiczyć będą na obiektach sportowych (treningi wytrzymałościowe i sprawnościowe).

Jak się dowiedzieliśmy od Władysława Troniny, od wiosny w pierwszym składzie Polonii zobaczymy nowe twarze. Udało się pozyskać Dariusza Zalewskiego, dotychczasowego zawodnika Piasta Żmigród, który będzie grał na pozycji obrońcy. Kolejnym nabytkiem zespołu jest Adrian Bergier, także były piłkarz Piasta, który występować będzie jako pomocnik i napastnik. Jest także i powrót, bowiem po dłużej przerwie ponownie do klubu wraca Krzysztof Suchecki. Ostatnio był jednym defensywnych zawodników Chrobrego Głogów.

Formę przed kolejnymi rozgrywkami piłkarze szlifować będą aż do rozpoczęcia kolejnej rundy rozgrywek. Na dzień 23 stycznia zaplanowano pierwszy sparing – z klubem GKS Kobierzyce, na sztucznej murawie stadionu miejskiego o godz. 18. Pozostały rozkład sparingów przedstawia się następująco (wszystkie spotkania zostaną rozegrane na boisku bocznym na Fair Play Arena):

25 stycznia – Polonia – KP Brzeg Dolny (18.00)

2 luty – Polonia – Olimpia Kowary (16.00)

13 luty – Polonia – Dolpasz Skokowa (18.00)

16 luty – Polonia – Sokół Wielka Lipa (12.00)

20 luty – Polonia – Śląsk Wrocław ME (18.00)

23 luty – Polonia – Piast Żmigród (12.00)

2 marca – Polonia – KS Łozina (12.00)

9 marca – Polonia – GKS Kobierzyce (12.00)

16 marca – Polonia – Foto Higiena Gać (12.00)

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here