Artysta z Hollywood zawiera umowę z trzebnickim kompozytorem i wytwórnią

51

10990Przypomnijmy, że Filip zajmuje się komponowaniem i tworzeniem głównie muzyki house i dance, a w kwestii popularności i słuchalności zajmował pierwsze miejsca w niejednym konkursie na skalę światową! Piotr Bartosik (manager RW-Records): „Od początku wierzyłem w talent Filipa. Dlatego nawiązałem z nim kontakt i namówiłem do wydawania singli w RW-Records”. Kilka dni temu, RW-Records podpisało umowę z hollywoodzkim wokalistą włoskiego pochodzenia; Giuseppe Viola. Filip nawiązawszy z nim kontakt wysłał mu jeden ze swoich utworów. Chciał spróbować swoich sił i przekonać się, jak jego pracę oceni muzyk, działający w tym samym nurcie muzycznym. Okazało się, że dzieło Filipa tak bardzo przypadło Włochowi do gustu, że zaproponował IVION współpracę.

Giuseppe Viola urodził się we włoskim Palermo. Do świata muzyki wprowadził go jego ojciec. W latach 1990-1993 studiował w konserwatorium im. Vincenzo Bellini. W 1993 roku przeprowadził się do Stanów Zjednoczonych, gdzie przez następne 6 lat koncertował na terenie całego kraju, w wielu znanych miejscach, takich jak:  Roxie, Whisky Go Go i Viper Room. Niektóre jego występy zaprezentowano w telewizji Miami Music Television. Ludzie kochają go i szanują za jego twórczość i talent, a muzyka – jak sam twierdzi – to całe jego życie.

Kilka dni temu umowa pomiędzy Giuseppe Viola i RW-Records doszła do skutku, możemy więc mówić o trzebnicko – hollywoodzkiej współpracy!

1 KOMENTARZ

  1. Ogólnie, to gratulacje dla Artysty…

    A w kwestii warsztatu dziennikarskiego autorki tekstu-wyłazi paskudny lokalny, zapyziały patriotyzm, czy jak to by nie nazwać inaczej-zaścianek, bo jakże ważna jest kolejność-tutaj cytat:”możemy więc mówić o trzebnicko – hollywoodzkiej współpracy!”

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here