Smoki rozdane – bal charytatywny dla Krystiana

87

10885Miejsce balu pozostało niezmienne: nadal laureaci, zaproszeni goście czy też ci, którzy chcieli pobawić się w doborowym towarzystwie, mile spędzili wieczór w sali widowiskowej Zespołu Placówek Kultury. Każdego z przybyłych gości witał Robert Lewandowski wraz z małżonką – burmistrz wręczał każdej z pań różę.

Następnie goście odprowadzani byli do stolików przez miłe „pomocnice”. Podobnie jak w latach ubiegłych, tak i teraz organizatorzy mogli liczyć na pomoc ze strony radnych z Młodzieżowej Rady Miejskiej. Dziewczyny nie tylko wskazywały miejsca dla gości, ale także w trakcie uroczystości robiły pamiątkowe zdjęcia, czy pomagały w zbiórce charytatywnej. To do ich obowiązków należało współprowadzenie licytacji, z której dochód zostanie przeznaczony na cele dobroczynne (prezentowały podarowane przez darczyńców przedmioty, czy też rozdawały losy do tak zwanego „stołu obfitości”).

Więcej na ten temat w papierowym wydaniu NOWej.

Zobacz kto otrzymał statuetki i jak się wszyscy bawili....

Liczba słów ukrytego tekstu: 764

Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.NOWA
na numer: 72068
Cena sms: 2,46 brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 1,50 brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:

UWAGA!!! Zakupiony kod jest aktywny przez 7 dni oraz odkrywa wszystkie płatne treści.

1 KOMENTARZ

  1. Ten artykuł jest kolejnym dowodem na „dwulicowość gazety” Co by Gazeta napisał gdyby taki bal zorganizował Burmistrz Długozima? Zaraz by pisano o kosztach tj. koszt organizacji balu był większy od zebranych środków, pisano by, że raz w roku robi się bal a przez cały następny już się nie pamięta o niepełnosprawnych np. obecny dyrektor ZPK zaraz po podjęciu pracy zwolnił osoby niepełnosprawne pracujące w firmie. Dlaczego redaktor tak zachwala bal? a może dlatego, że burmistrz Lewandowski powołuje GO do kapituły, która decyduje komu przyznać Smoka Sukcesu (to nic, że redaktor jest z Trzebnicy, doskonale się orientuje w naszych Żmigrodzkich sprawach). Ciągle się atakuje Długozimę a ja pamiętam jak wyglądała Trzebnica zanim On został Burmistrzem! Śmiało można powiedzieć, że zrobiono skok cywilizacyjny. A co do Żmigrodu można śmiało powiedzieć, że cofamy się do Średniowiecza. Ale to redaktorom Gazety Nowej nie przeszkadza. Gdyby Długozima postawił taki szalet jaki postawił Lewandowski (śmieją się już z nas na dolnym śląsku) to Nowa nie pozostawiłaby na nim suchej nitki. A tu w Żmigrodzie SUKCES mamy nowy SZALET! Brawo

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here