Zaległy mecz Gaudii

59

Już pierwsze zagrania wskazały, kto będzie rządził na parkiecie. Sosnowiczanki po pierwszym serwie wyszły na prowadzenie, przy naszej zagrywce. Potem Gaudia zdobyła dwa punkty, aby kolejne oddać rywalkom. Przyspieszenie rywalek nastąpiło po uzyskaniu czwartego punktu. Niebawem zobaczyliśmy na tablicy 5 do 12. Wówczas trener Gaudii wziął czas. Nic to nie zmieniło w grze naszej drużyny. Dopiero od stanu seta 5 do 16 trzebniczanki zaczęły odrabiać straty. Ale gdy nasza drużyna zdobywała jeden punkt, to rywalki dwa. Set zakończył się wysokim zwycięstwem sosnowiczanek do 9.

Drugi set był znacznie lepszy w naszym wykonaniu Też przegrany, ale już do 15. Znów rywalki „dusiły” naszą drużynę serwami zdobywając 5 punktów zagrywką, a inne zagrania były trudne do odbioru. Ten set był inaczej grany przez obie drużyny. Nie było w nim już tak wielu szybkich ataków rywalek, ale były nadal bardzo skuteczne.  Set zakończył się wynikiem 15 do 25.

Trzeci set od początku wprowadził kibiców w zdziwienie. Gaudia od początku wyszła na prowadzenie. I na dobrą sprawę nie oddała jej do remisu 21 do 21. Rywalki czując przegraną znów zaczęły prowadzić swoją grę atakując z każdej nadającej się ku temu pozycji i po ostatnim remisie 25 do 25 zdobyły dwa punkty po rząd wygrywając seta 27 do 25 . Ostatecznie mecz zakończył się  przegraną Gaudii 0 do 3.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here