Jeden set dla Olimpu

62

Dla dziewczyn z SMS-u było to ostatnie starcie u siebie. Kibice dopisali, mimo wczesnej pory. Dzięki ich wspaniałej postawie i wsparciu, oborniczanki wyrwały Gwardii seta (25:23).

Niestety cały mecz zakończył się wynikiem 3:1 dla przyjezdnych (25:13, 25:21, 23:25, 25:17). Dobra zagrywka przeciwniczek, narobiła wiele szkód, ale dziewczyny nie poddawały się. Po przegranych dwóch pierwszych setach w trzecim Gospodynie postawiły wszystko na jedną kartę.. z wyniku 23:16, nagle zobaczyliśmy 23:20 i o czas poprosił trener z Wrocławia –  nieskutecznie. Dziewczyny nadal grały jak w transie i wygrały tego seta. To podniosło je na duchu, a trybuny oszalały, aż do połowy następnej odsłony.

Mimo wszystko dziewczyny chcą grać i wygrywać, liczą na lepszy przyszły sezon. Oficjalnie dziękujemy wiernym kibicom za to, że byli z nami od początku do końca – to dla nas duża motywacja na przyszły rok. Liczymy że i wtedy będziecie z nami!

Ostatni mecz tegorocznej III ligi obornicka drużyna rozegra 19 stycznia w Sulikowie z tamtejszą Koroną.