Od kilku porcji… do worka marihuany

815

Do tego narkotykowego znaleziska doprowadził policjantów trop w postaci kilku porcji marihuany, które znaleźli przy 21-letnim mężczyźnie w Żmigrodzie. – Funkcjonariusze oddziału prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu, pełniąc służbę na terenie powiatu trzebnickiego, zatrzymali mężczyznę, przy którym znaleźli kilka porcji marihuany. Narkotyki zapakowane były w foliowy worek, który zatrzymany miał w kieszeni kurtki. Mężczyzna trafił na komisariat policji – podaje Iwona Mazur, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Trzebnicy.

Kontynuując czynności w tej sprawie i wyjaśniając okoliczności związane z pochodzeniem zabezpieczonych narkotyków, funkcjonariusze ustalili miejsce, w którym znajdowały się znacznie większe ilości środków odurzających. W mieszkaniu na terenie jednej z miejscowości powiatu trzebnickiego, policjanci znaleźli ilość marihuany, z której można by uzyskać blisko 1750 porcji handlowych tego narkotyku – dodaje policjantka.

Funkcjonariuszka zapewnia, że policjanci szczegółowo wyjaśniają okoliczności tej sprawy. Sprawdzają źródło pochodzenia zabezpieczonych w mieszkaniu środków odurzających, a także to, gdzie miały one trafić.

Za posiadanie narkotyków grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

1 KOMENTARZ

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here