Znana wokalistka odwiedziła dzieci

136

Konwój Muszkieterów jest akcją, którą już od 11 lat kieruje Fundacja Muszkieterów – powołana przez Grupę Muszkieterów do tego, by pomagać osobom niepełnosprawnym, czy też tym, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji życiowej.

Ambasadorem tegorocznej akcji została znana piosenkarka Halinka Mlynkova, która odwiedziła podopiecznych ośrodka przy ul. Nowej. Dzieci z zainteresowaniem przyglądały się artystce: – Gdy byłam małą dziewczynką to marzyłam o tym, by zostać muszkieterem, i chociaż nie mam dzisiaj dużego kapelusza na głowie, to jednak dzięki wam udało mi się spełnić to marzenie – tymi słowami wokalistka przywitała dzieci.

– Sala, w której się znajdziemy jest pięknie udekorowana, czy te gwiazdki na choince wykonywaliście sami? – zapytała

– Tak – odpowiedziały chórem dzieci. Następnie w towarzystwie przedstawicieli marketu Bricomarche – Marioli i Tomasza Stangenberg wręczyła paczki z upominkami dla dzieci oraz czek wypisany na kwotę 3,5 tys.zł, za które podopieczni wyjadą na pielgrzymkę do Rzymu.

– Bywam na wszystkich imprezach organizowanych przez ośrodek, bardzo podoba mi się to, że zawsze dzieci są rozśpiewane i to dzięki nauczycielom – zauważyła Mariola Stangenberg.

Po rozdaniu przedświątecznych prezentów Halinka Mlynkowa razem z uczestnikami zaśpiewała wigilijną piosenkę „Jest taki dzień”. I w tej miłej i radosnej atmosferze zakończono spotkanie.

2 KOMENTARZY

  1. Ciekawe tylko, w jaki sposób wybrano tych 80 Szczęśliwców? Co powiedziano pozostałym dzieciom? Nikt nie pomyślał, co one będą czuły, patrząc na te „wybrane” z paczkami?

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here