Witacze w Urazie

358

Witacze postawiono dzięki dofinansowaniu z Urzędu Marszałkowskiego w wysokości 5 tys. zł. Środki pochodziły z zadania „Przedsięwzięcia promujące odnowę dolnośląskiej wsi”. – W ramach tego zadania wykonaliśmy dwa witacze i gadżety reklamowe dla stowarzyszenia – powiedziała nam Agata Zaguła ze Stowarzyszenia Uraz.net.  – Głównym celem tego zadania jest integracja mieszkańców miejscowości. Tak też się stało, bo przy wykonaniu zadania wzięło udział wiele osób. Pieniądze Witacze były robione etapami przez członków stowarzyszenia Uraz.net: – Każdy etap wykonywał ktoś inny: projekt, zakup materiałów, montowanie konstrukcji, robienie makaty. Ale później  wkopywaliśmy wszyscy całą ekipą.

Za pozostałą część środków wykonano breloczki i kubki pamiątkowe, zaopatrzone w godło Urazu, gminy oraz projektu. – Te gadżety będą rozdawane za darmo przy okazji organizowania w urazie imprez, zawodów sportowych, gościom, sponsorom i innym osobom udzielającym nam pomocy

Dodajmy jeszcze, że realizacja projektu trwała od wiosny – w kwietniu podpisano umowę z Urzędem  Marszałkowskim – i choć zakończyła się półtora tygodnia temu, w stowarzyszeniu planuje się kolejne wspólne akcje.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here