W Wigilię większość urzędów będzie nieczynna

134

Starostwo Powiatowe w Trzebnicy będzie czynne w normalnych godzinach pracy w Wigilię, natomiast nie ustalono jeszcze, czy w sylwestra urząd będzie czynny w pełnym wymiarze godzinowym.

Powiatowy Urząd Pracy będzie czynny w Wigilię, ale jak podaje dyrektor, Łukasz Szymczak, dyrektor placówki, na pewno godziny pracy będą skrócone. – Podobnie będzie w sylwestra, będziemy pracować, ale krócej. Urząd musi być zawsze otwarty, bo zawsze może ktoś chcieć jakieś niezbędne formalności – dodaje dyrektor.

Zakład Ubezpieczeń Społecznych będzie pełnił w Wigilię dyżur informacyjny od godz. 8 do 15. W sylwestra placówka będzie czynna do godz. 15.30, a informacje do 15, za to 2 stycznia dyżur informacyjny potrwa do godz. 17. Dzień wolny w Wigilię pracownicy trzebnickiego ZUS-u odrobili 8 grudnia.

Urząd Miejski w Trzebnicy będzie nieczynny w Wigilię, co zostanie odpracowane w najbliższą sobotę, tj. 15 grudnia, natomiast w ostatni dzień roku będzie czynny tak  jak w zwykły dzień.

Obornicki Urząd Miejski będzie czynny w sylwestra w normalnych godzinach, natomiast wolne za 24 grudnia pracownicy odpracują w sobotę 15 grudnia, kiedy to urząd będzie czynny jak w zwykły dzień.

Podobnie będzie w Żmigrodzie, gdzie Urząd Miejski będzie nieczynny w Wigilię, a otwarty 15 grudnia, natomiast w ostatnim dniu roku będzie czynny normalnie.

Również Urząd Miasta i Gminy w Prusicach będzie odpracowywał Wigilię. Na 15 grudnia zaplanowano dużą imprezę mikołajkową na Rynku; w tym dniu będzie również czynny urząd. W sylwestra natomiast, urząd będzie czynny w zwykłych godzinach.

Urząd Gminy Wisznia Mała będzie nieczynny w Wigilię, za to sprawy urzędowe będzie można załatwiać w sobotę 15 grudnia w godz. 8-16. W sylwestra urząd będzie czynny normalnie.

Nie wiadomo jeszcze, jak będzie czynny Urząd Gminy w Zawoni. Jak poinformował nas sekretarz gminy, Robert Borczyk na pewno 15 grudnia nie będzie odrabiana Wigilia.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here