Piłka ręczna: Oborniki w Obornikach

88

Bardzo aktywna gra obronna gospodarzy sprawiała naszym szczypiornistom wiele problemów. Po raz kolejny w początkowej fazie spotkania nasi zawodnicy razili nieskutecznością i nieporadnością w rozgrywaniu akcji. Taki przebieg spotkania miał największe znaczenie dla losów całego meczu.  Obraz gry przedstawia wynik w dziesiątej minucie 1:8. Doświadczeni na ligowych parkietach gospodarze systematycznie powiększali swoją przewagę w pierwszej połowie zdobywając siedemnaście bramek. W tym samym czasie gry nasi szczypiorniści odnotowali tylko dziewięć trafień. W drugiej połowie spotkania obraz gry nie uległ zmianie, a przewagę gospodarzy widać było w każdym elemencie gry. Ostatnią bramkę  zdobyli gospodarze ustalając wynik na 35:22.

Trener Przemysław Bagiński nie jest zadowolony ze spotkania: – Dostaliśmy niezłą lekcję piłki ręcznej w Obornikach Wielkopolskich. Miałem nadzieję, że chłopcy zagrają z takim zaangażowaniem jak u nas w Obornikach Śląskich. Mam wrażenie, że większość zawodników przeszła obok meczu. Z ławki trenerskiej wyglądało to tak, jakby wcale nie podjęli walki. Były pewne momenty w naszej grze, które cieszą szczególnie,  gdy na boisko wchodzą młodzi zawodnicy i udowadniają, że można walczyć. Z całego meczu chciałbym zostawić w pamięci tylko te chwile. Przed nami dwa ostatnie mecze w tej rundzie. Będą to równie trudne spotkania,  więc mam nadzieję, że wyciągniemy wnioski z tej porażki i udowodnimy, że potrafimy zagrać dobry mecz. Zapraszam wszystkich kibiców w najbliższą sobotę na godzinę 17:30. Będziemy podejmować mocny zespól z Zielonej Góry będzie więc  sporo walki i emocji.

SPR Bór Oborniki Śląskie wystąpił w składzie: Tomasz Błażewski, Dominik Jankowski,Michał Jeruszka, Adam Katan, Maciej Kowalski, Łukasz Kurzydło, Jakub Morga, Sebastian Morga, Paweł Nogal, Kamil Ramiączek, Eryk Sawicki, Grzegorz Stachowicz, Michał Szczepanik, Łukasz Szkolny.

Trener: Przemysław Bagiński.