Siatkarki SMS Olimp wygrywają … i to za 3 punkty

452

Dziewczyny z SMS-u Olimp w sobotę 24 listopada jechały do Głogowa nie w roli faworytek. Jednak pierwsze starcie w rundzie rewanżowej okazało się szczęśliwe dla obornickich siatkarek.

Początek spotkania był mocno wyrównany. Drużyny na przemian odskakiwały sobie na 2-3 punkty. Pierwszego seta gospodynie wygrały do 22.

Oborniczanki jednak nie traciły woli walki. Zmotywowane przez trenera ostro zaczęły następne starcie. Dobra zagrywka i atak były kluczem do sukcesu. Udało się, ten set SMS wygrał na przewagi do 24, a kolejne sety do 19 i 15.

Dziewczyny z Głogowa pilnowały swoich pozycji i dobrze grały w polu, lecz to nie wystarczyło by zatrzymać nasze siatkarki. Na początku czwartego seta SMS prowadził nawet 14:4. W dziewczyny walczyły o każdą piłkę szczególnie w długich akcjach, ale większość z nich oborniczanki kończyły w kontratakach.

Doping z ławki pomagał koleżankom na boisku. To okrzyki i kibice zagrzewają dziewczyny do walki, dlatego już zapraszamy na kolejny mecz SMS-u Olimp z UKS Ares Nowa Sól w sobotę 1grudnia, o godzinie 16 w obornickim gimnazjum.

Meczowy skład Olimpu: Kamila Burzyńska, Karolina Grzesiak, Magda Gwiazdowska, Ala Jagoda, Aga Kendzia, Zosia Krzywulska, Klaudia Kubas, Kasia Mikołajczak, Ewa Woźniak, Ola Woźniak, Kasia Wysocka.