Siatkarki SMS Olimp wygrywają … i to za 3 punkty

482

Dziewczyny z SMS-u Olimp w sobotę 24 listopada jechały do Głogowa nie w roli faworytek. Jednak pierwsze starcie w rundzie rewanżowej okazało się szczęśliwe dla obornickich siatkarek.

Początek spotkania był mocno wyrównany. Drużyny na przemian odskakiwały sobie na 2-3 punkty. Pierwszego seta gospodynie wygrały do 22.

Oborniczanki jednak nie traciły woli walki. Zmotywowane przez trenera ostro zaczęły następne starcie. Dobra zagrywka i atak były kluczem do sukcesu. Udało się, ten set SMS wygrał na przewagi do 24, a kolejne sety do 19 i 15.

Dziewczyny z Głogowa pilnowały swoich pozycji i dobrze grały w polu, lecz to nie wystarczyło by zatrzymać nasze siatkarki. Na początku czwartego seta SMS prowadził nawet 14:4. W dziewczyny walczyły o każdą piłkę szczególnie w długich akcjach, ale większość z nich oborniczanki kończyły w kontratakach.

Doping z ławki pomagał koleżankom na boisku. To okrzyki i kibice zagrzewają dziewczyny do walki, dlatego już zapraszamy na kolejny mecz SMS-u Olimp z UKS Ares Nowa Sól w sobotę 1grudnia, o godzinie 16 w obornickim gimnazjum.

Meczowy skład Olimpu: Kamila Burzyńska, Karolina Grzesiak, Magda Gwiazdowska, Ala Jagoda, Aga Kendzia, Zosia Krzywulska, Klaudia Kubas, Kasia Mikołajczak, Ewa Woźniak, Ola Woźniak, Kasia Wysocka.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here