Mistrzostwa Obornik Śl. w FIFA 13

133

– Pomysł zorganizowania tych zawodów wyszedł od młodych ludzi, którzy odwiedzają naszą restaurację. Wielu z nich gra w domu, a spotykając się u nas rozmawiają FIFA. Ponieważ w restauracji jest telewizor z wielkim ekranem, często pytają, dlaczego nie zorganizować u nas jakich zawodów – powiedział nam Piotr Kozaczyński, pracownik Lotosa. – Nic nie stoi na przeszkodzie, zwłaszcza, że lokal jest dwukondygnacyjny i gracze nie będą przeszkadzać innym konsumentom, ani odwrotnie.

P. Kozaczyński przyznał, że pomysł wcale nie jest oryginalny. Tego typu imprezy odbywają się we wrocławskich lokalach od dawana. – Dlaczego więc życia metropolii nie przybliżyć do Obornik Śl.? – zapytał retorycznie.

Decyzja więc zapadła. Wiadomo już nawet, jakie nagrody otrzymają zwycięzcy. Będą to m.in: wyjazd na super mecz, konsola XBOX Kinect, gry FIFA 13.

Rozgrywki rozpoczną się 3 lub 4 stycznia przyszłego roku. Dokładny termin oraz czas trwania zawodów będą zależały od ilości zgłoszeń.

Chętni powinni się zarejestrować jak najszybciej w Lotosie w godz. 12-22 od niedzieli do czwartku lub w godz. 14-24 w piątek i sobotę. .  Na wpisowe obowiązuje promocjae: do 1 grudnia – 20 zł, 2-23 XII br – 25 zł,  23-30 XII – 30 zł. Losowanie grup odbędzie się2 stycznia przyszłego roku.

FIFA 13 to kolejna odsłona najpopularniejszej gry piłkarskiej która liczy sobie już blisko dwadzieścia  lat. Tytuł korzysta z licencji światowej federacji piłkarskiej (FIFA), zapewniając oficjalne składy zespołów z kilkudziesięciu najlepszych lig świata. Najnowsza wersja doczekała się usprawnień zwłaszcza w zakresie fizyki, kontroli nad piłką i sposobu rozgrywania rzutów wolnych.

1 KOMENTARZ

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here