Przed policjantami schował się pod łóżko

53

Od początku listopada trzebniccy policjanci pracowali przy sprawie kradzieży wyrobów jubilerskich, do których doszło na terenie Trzebnicy. – Poczynione ustalenia i zebrane w tej sprawie informacje skierowały podejrzenia na zatrzymanego w tej sprawie 30-letniego mieszkańca Trzebnicy. Zgromadzony materiał dowodowy potwierdził podejrzenia – podaje Iwona Mazur.

Do zatrzymania podejrzanego doszło w jego mieszkaniu. Mężczyzna próbował się jeszcze ukryć przed funkcjonariuszami pod łóżkiem. Złodziej usłyszał już zarzuty dwóch kradzieży wyrobów jubilerskich i wyrobów tytoniowych na łączną kwotę blisko 3 tys. złotych – mówi policjantka.

Jak dodaje, mężczyzna był już wcześniej notowany za kradzieże. Został zatrzymany przez policjantów w kwietniu ubiegłego roku. Odbył też karę pozbawienia wolności. Biorąc pod uwagę wszystkie okoliczności, sąd na wniosek policjantów i prokuratury, zdecydował o zastosowaniu wobec zatrzymanego środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here