Prezesowi nie po drodze na posiedzenie komisji

54

W trakcie dyskusji miały zostać wyjaśnione kwestie: rzekomego polecenia od starosty, który zabronił dyrektorom szkół wysyłać uczniów na basen, a także omówienie przesłanej Robertowi Adachowi oferty. W dniu posiedzenia komisji, do biura rady wpłynęło pismo od prezesa Drukarczyka, w którym informuje, że z uwagi na liczne obowiązki służbowe nie będzie mógł uczestniczyć w spotkaniu.

Więcej na ten temat w papierowym wydaniu NOWej.

5 KOMENTARZY

  1. No i bardzo dobrze. To nie prezes powinien biegać teraz za Starostą a odwrotnie. To starosta jest kłamcą i beszczelnie skłamał, że nie dostał oferty więc to teraz starosta powinien przeprosić prezesa i przyjść do niego z czekoladą a nie na odwrót. Niestety jest to człowiek bez honoru i nie wychowany więc tego nie zrobi. Poza tym czym jest komisja budżetowa (powiatowa) i jak się ma do basenu? Skoro oferta do starosty wpłynęła to teraz niech gość myśli co z nią zrobić i jak wykorzystać a nie bije pianę ! Duży plus dla prezesa, że odpisał kulturalnie na pismo w przeciwieństwie do nie wychowanego starosty, który przez blisko 8 miesięcy nie potrafił odpowiedzieć na ofertę i na maila. Widać, że nie zawsze przykład idzie z góry a szkoda !

    • Roman, tu wcale nie chodziło żeby przyszedł Prezes. Chodziło tylko żeby pokazać facjatę Starosty. Bo zaproszenie wysyła przewodnicząca komisji budżetu Powiatu, i wypadałoby pokazać twarz pani przewodniczącej, a tu na pierwszym planie, główny zamieszania. Czyż nie jest to PR, w wykonaniu gratisowym „Nowej”. Czytelnicy to widzą redaktorku.

  2. zbiera mnie już na wymioty jak widzę facjatę starosty – nadwornego kłamcę powiatu trzebnickiego !!!! Brawo dla wyborców, że zagłosowali na takiego pajaca ! Brawo dla nowej, że tak się ośmieszają !!!! Brawo – może w końcu wasi prymitywni czytelnicy zauważą, że już nie macie o czym pisać.

  3. Czy Drukarczyk przyszedlby czy tez nie na spotkanie ze starosta to nic nie powstrzyma pompowania milionów w obiekt nie do uratowania przed zapascia finansową.Niech tylko długozima robi to za swoje pieniadze a nie za pieniadze podatnikow.Sa wazniejsze instytucje do ratowania niz te do moczenia dupy.A tak na marginesie to mysle ze jakby takiemu Romanowi dał pale to by zabiił błyskawicznie tego staroste.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here