NOWa ma już dziewiętnastkę!

64

Trochę szalony, jak się wtedy wydawało, pomysł grupy zapaleńców zmaterializował się i stopniowo NOWa gazeta trzebnicka zaczęła zdobywać coraz większe grono czytelników i sympatyków. Do twórców gazety należeli między innymi: Marek Łapiński (pierwszy naczelny redaktor), Daniel Długosz (obecny redaktor naczelny), Paweł Czapla, Robert Adach, Sławomir Witwicki, Paweł Grodziński, Agata i Majka Kołodziejczyk, Marcin Syrko, Krzysztof Kułaga, Rafał Sala…

Od tej pory minęło już 19 lat. Życie pokazało, że nie zabrakło tematów do artykułów o naszych, lokalnych sprawach. Staraliśmy się pisać o wszystkim co może interesować naszych odbiorców, nie stroniąc od tematów trudnych i kontrowersyjnych. Czasem musieliśmy się zmierzyć z krytyką, tych szczególnie, którzy uważali, że „czwarta władza” odbiera im cząstkę ich panowania. Ale mijały lata i… zmieniały się ekipy rządzące.

My także nie staliśmy w miejscu. Zwiększała się częstotliwość i objętość NOWej, poprawiała się jakość techniczna i graficzna gazety. Zmieniali się także dziennikarze i pracownicy redakcji. Pierwszy redaktor naczelny NOWej rozpoczął karierę polityczną. Odszedł z gazety i obecnie zasiada w ławach poselskich na Wiejskiej, a jeden z jej wydawców jest  trzebnickim radnym.

Z okazji kolejnej rocznicy naszej działalności życzymy wszystkim Czytelnikom pełnej satysfakcji z lektury i oglądu (mamy przecież także wydanie internetowe) naszej gazety. My deklarujemy, że będziemy starali się, tak jak dotąd, obiektywnie i rzetelnie przedstawiać w NOWej życie społeczne, polityczne, gospodarcze i kulturalne na terenie naszego oddziaływania. Cieszymy się, że przez tyle lat jesteście Państwo z nami, a nasza gazeta, jest w dalszym ciągu, najchętniej kupowanym tytułem w powiecie trzebnickim. Mamy nadzieję, że w kolejnych latach gazeta będzie zmieniać się na lepsze. A my postaramy się dostarczać Wam co tydzień świeżą porcję unikalnych i ciekawych informacji.

Redakcja

3 KOMENTARZY

  1. ” My deklarujemy, że będziemy starali się, tak jak dotąd, obiektywnie i rzetelnie przedstawiać w NOWej życie społeczne, polityczne, gospodarcze i kulturalne na terenie naszego oddziaływania.”
    AAhahahaha to mnie rozbawiło, haha chyba pęknę ze śmiechu:)

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here